Michał Płonka

2

Energetyk ROW, grając w osłabieniu, zremisował w Katowicach. „Warto walczyć do końca” (wideo - zobacz gole)

W drugiej kolejce II ligi Energetyk ROW zmierzył się w Katowicach z Rozwojem. W pierwszej połowie rybniczanie stracili dwie bramki i Marcina Grolika, który w 28. minucie dostał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Michał Płonka. W 87. minucie wyrównał Marek Krotofil. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2014-08-09 00:00 Autor: Adam Doliba
6

Zwycięstwo na inaugurację sezonu II ligi! Energetyk ROW lepszy od Rakowa

W pierwszym meczu w sezonie 2014/2015 piłkarze ROW-u wygrali z Rakowem Częstochowa 2:1. Gole dla rybniczan zdobyli Michał Płonka i Paweł Mandrysz.

2014-08-01 00:00 Autor: Adam Doliba
7

Energetyk ROW: porażka w Grudziądzu na pożegnanie z I ligą (wideo - zobacz skrót meczu)

W ostatnim meczu w tym sezonie piłkarze ROW-u przegrali na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 1:2.

2014-06-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl, lajfy.com
10

Sensacja w Łęcznej! Energetyk ROW pokonał wicelidera (wideo - zobacz skrót meczu)

Takiego wyniku w Łęcznej chyba nikt się nie spodziewał! Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry! Warto dodać, że rybniczanie od 62 minuty grali w osłabieniu.

2014-04-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
3

Kolejny piłkarz Górnika wypożyczony do ROW-u

Dziś oficjalnie doszło do podpisania umowy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Energetykiem ROW Rybnik w sprawie wypożyczenia Szymona Sobczaka.

2014-02-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
0

Pomocnik Górnika zasilił kadrę ROW-u

Piłkarz Górnika Zabrze, Michał Płonka, zasilił kadrę Energetyka ROW.

2014-02-13 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
2

Energetyk ROW trenuje w Kamieniu

Od poniedziałku (3 lutego) piłkarze ROW-u przebywają na obozie w Kamieniu. Dziś (5 lutego) rozegrali oni sparing z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

2014-02-05 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
Wcześniej Rozwój Katowice również okazał się za silny dla rybnickich piłkarzy
5

MFK Karvina za silna dla piłkarzy ROW-u

Trwa niezbyt dobra sparingowa passa podopiecznych Marka Wleciałowskiego. Tym razem ROW przegrał z MFK Karvina 0:2.

2014-02-02 00:00 Autor: ld