Mateusz Mazik

Boks: za nami pierwsze „Czarne Diamenty” w Rybniku. Debiut Mateusza Mazika w roli trenera
0

W niedzielę 12 czerwca w hali sportowej w Boguszowicach zakończył się 40. Międzynarodowy Turniej Bokserski „Czarne Diamenty”, który w Rybniku był organizowany po raz pierwszy.

2016-06-14 21:17 Autor: Adam Doliba
Boks: po trzech latach przerwy na ring wrócił Mazik
0

Pięściarze RMKS-u Rybnik walczyli na ringach w Gliwicach i czeskich Kopřivnicach.

2016-06-06 21:57 Autor: Adam Doliba
3

Boks: już po raz siedemnasty walczyli o puchar dyrektora MOSiR-u

W sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach odbył się 17. Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u w Rybniku.

2016-04-11 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Mistrzostwa Śląska w boksie: wszyscy wrócili z medalami

Wszyscy zawodnicy sekcji bokserskiej RMKS-u, którzy wystartowali w mistrzostwach Śląska w Bielsku-Białej, wrócili do Rybnika z medalami. Wywalczyli oni cztery złote, dwa z srebrne i jeden brązowy krążek.

2016-03-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Boks: RMKS podsumował sezon 2015. Prezydent ze złotymi rękawicami

Sekcja bokserska RMKS-u Rybnik zorganizowała imprezę, podczas której podsumowała sezon 2015.

2016-01-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Memoriał A. Motyczki: w najciekawszej walce Mazik zmierzył się z Cichockim

W Rydułtowach odbył się I Memoriał Prof. Antoniego Motyczki w boksie. Najlepszym pięściarzem turnieju został Sebastian Konsek z RMKS-u Rybnik.

2014-06-13 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Boks: RMKS wygrał mityng w Jastrzębiu. Mazik najlepszym pięściarzem

Pięściarze RMKS-u Rybnik okazali się najlepsi w mityngu bokserskim zorganizowanym w Jastrzębiu Zdroju.

2013-10-09 00:00 Autor: Adam Doliba
0

WSB: pierwsza porażka Mazika

Rybniczanin Mateusz Mazik doznał pierwszej porażki w zawodach ligi World Series of Boxing. Z kolei jego kolega z RMKS-u, Sebastian Konsek, został mistrzem Śląska w wadze do 64 kg.

2013-03-26 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
3

Boks: RMKS ponownie w czołówce

W dniach 15-17 marca odbyły się Mistrzostwach Śląska Juniorów i Kadetów w boksie. Podczas zawodów w Gliwicach pięściarze RMKS-u Rybnik obronili tytuły mistrzowskie z poprzedniego roku zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

2013-03-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Wśród nagrodzonych zawodników z Klubu Sportowego ''Polonia'' znalazła Agata Perenc