Mateusz Domański

1

Żużel: zaskoczenie po decyzji Domańskiego

Mateusz Domański niespodziewanie zrezygnował ze startów w ŻKS-ie ROW Rybnik. Dla władz klubu to spory kłopot, gdyż okienko transferowe zostało zamknięte z końcem stycznia.

2013-02-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
Mateusz Domański i Michał Mitko
4

Kibice spotkali się z żużlowcami

W galerii Focus Mall odbyło się spotkanie z rybnickimi żużlowcami, w którym uczestniczył również prezes ŻKS-u ROW, Krzysztof Mrozek.

2013-02-02 00:00 Autor: Adam Doliba
Michał Mitko wraca do Rybnika
1

Żużel: drużyna maksymalnie rybnicka

– Obiecaliśmy budowę drużyny, która będzie maksymalnie rybnicka. Tak w kwestii pochodzenia, jak i charakteru zawodników – powiedział na oficjalnej stronie ŻKS-u ROW Rybnik prezes klubu, Krzysztof Mrozek.

2013-01-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
7

ŻKS ROW: jacy żużlowcy pojadą w Rybniku?

Po uzyskaniu licencji na starty w sezonie 2013 prezes ŻKS-u ROW Rybnik – Krzysztof Mrozek, przybliżył nazwiska zawodników, którzy mają reprezentować barwy rybnickiego klubu.

2012-12-21 00:00 Autor: Adam Doliba
48

Żużel: Kolejarz - ROW, czyli poniedziałkowe lanie w Opolu (wideo)

W Lany Poniedziałek, na inaugurację sezonu II ligi, żużlowcy ROW-u Rybnik przegrali w Opolu z miejscowym Kolejarzem różnicą 18 punktów – 36:54. W całych zawodach rybniczanie wygrali tylko trzy biegi. Z kolei gospodarze zwyciężali podwójnie aż sześć razy.

2012-04-09 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Żużel: M. Domański odpadł w półfinale

Słabym rezultatem zakończył się występ Mateusza Domańskiego w półfinale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

2012-03-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: rkm.rybnik.pl
Mikkel B. Jensen na trzecim stopniu podium podczas zawodów w Chwałowicach w 2009 roku
6

Żużel: wystąpił w Grand Prix, teraz pojedzie dla ROW-u (wideo)

Klub żużlowy ROW Rybnik pozyskał dwóch ostatnich zawodników. Są nimi Linus Ekloef i Mikkel B. Jensen.

2012-01-31 00:00 Autor: Redakcja
0

Żużel: M. Domański czwarty w MLŚ

Mateusz Domański zajął czwarte miejsce w zawodach Młodzieżowej Ligi Śląskiej.

2011-09-29 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Antonio Lindbaeck odbiera Puchar Kompanii Węglowej
17

Żużel: Szwedzi z Pucharem Kompanii Węglowej

W międzynarodowym turnieju par o Puchar Kompanii Węglowej zwyciężyli Antonio Lindbaeck i Magnus Zetterstroem ze Szwecji.

2011-09-04 00:00 Autor: Adam Doliba
Żużel: „Rekiny” czwarte w MDMP
1

W zaległej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski żużlowcy KS ROW Rybnik zajęli czwarte miejsce.

2011-08-12 00:00 Autor: Redakcja, źródło: nicesport.pl