zamknij

Maszt Kamień

Mieszkańcy Kamienia: kiedy w końcu maszt zacznie działać?
0

Mieszkańcy Kamienia: kiedy w końcu maszt zacznie działać?

Maszt? Stoi już od dawna. Nadajniki? Są. Kiedy mieszkańcy dzielnicy Kamień zyskają stabilne połączenie ze światem? Problem miał być już rozwiązany. Jeszcze nie jest. Według pełnomocnika inwestora uruchomienie wieży nadawczo-przekaźnikowej znajduje się na „ostatniej prostej”.

2024-02-06 12:40 Autor: bf
Jest maszt, a komórki nadal nie mają zasięgu. Kiedy Kamień przestanie być
0

Jest maszt, a komórki nadal nie mają zasięgu. Kiedy Kamień przestanie być "czarnym punktem"?

Kamień, dzielnica, która cały czas jest „czarnym punktem” pod względem zasięgu komórek. Po wielu latach operator znanej sieci postawił 60-metrową wieżę nadawczo-przekaźnikową, na której nawet zawisły już nadajniki. Dla mieszkańców w dalszym ciągu nie wiele się zmieniło, a inwestor nadal nie ma zgody na użytkowanie. Kiedy nadajniki i przekaźniki zostaną uruchomione? Z tym pytaniem skierowaliśmy się do pełnomocnika inwestora.

2024-01-04 13:00 Autor: lk
„Halo? To nie żart, dzwonię z Kamienia”. W dzielnicy stoi maszt. Kiedy
9

„Halo? To nie żart, dzwonię z Kamienia”. W dzielnicy stoi maszt. Kiedy "rozruch"?

Na ten moment czeka zapewne niejeden mieszkaniec Kamienia. Dzielnica do tej pory była „czarnym punktem” pod względem zasięgu komórek. Jest też duży kłopot, by połączyć się z Internetem za pomocą komórki. Po wielu latach to się zmieni! Operator znanej sieci postawił tam 60-metrowy maszt nadawczo-przekaźnikowy.

2023-10-20 17:00 Autor: bf