Martyna Starosta

Szachy: Martyna Starosta drużynową mistrzynią Europy juniorek
0

Martyna Starosta (Polonia Wrocław) z Jejkowic została drużynową mistrzynią Europy juniorek w szachach.

2023-08-01 16:00 Autor: Adam Doliba
Szachy: na Ignacym zagrali o puchar dyrektora
0

Dziś w Niewiadomiu został zorganizowany Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zabytkowej Kopalni Ignacy.

2023-04-29 22:01 Autor: Adam Doliba
Szachy: Martyna Starosta mistrzynią Polski juniorek
0

Urodzona w Rybniku Martyna Starosta została złotą medalistką mistrzostw Polski juniorek do lat 18 w szachach.

2023-03-23 22:02 Autor: Adam Doliba
MKSz Rybnik: Pola Seemann mistrzynią świata w szachach błyskawicznych
0

Pola Seemann z MKSz Rybnik zdobyła złoty medal mistrzostw świata juniorek do lat 14 w szachach błyskawicznych w Grecji. W tej samej imprezie srebrne krążki wywalczyły Zuzanna Gaszka i Martyna Starosta.

2022-05-05 09:43 Autor: Adam Doliba
Szachy: złoto Martyny Starosty w Puławach
0

Nastoletnia szachistka Martyna Starosta z Jejkowic zdemolowała swoje rywalki w grupie dziewcząt do lat 14 na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych w Puławach.

2020-10-19 22:03 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: MKSz Rybnik z medalem mistrzostw Polski
1

Miejski Klub Szachowy w Rybniku został brązowym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w szachach 2020.

2020-08-11 22:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: Martyna Starosta z medalem MP
0

Martyna Starosta z Jejkowic stanęła na podium mistrzostw Polski w szachach szybkich i błyskawicznych.

2019-09-07 14:10 Autor: ad
Martyna Starosta z Jejkowic mistrzynią Polski w szachach szybkich
1

Oprócz zawodników MKSz Rybnik duży sukces w mistrzostwach Polski juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych we Wrocławiu odniosła młoda szachistka z Jejkowic, Martyna Starosta.

2018-08-28 20:36 Autor: Adam Doliba
Szachy: Martyna Starosta z Jejkowic na podium OOM
0

Jej pasja związana z szachami rozpoczęła się w jednym z rybnickich przedszkoli i trwa do dziś. Martyna Starosta z Jejkowic zdobyła srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.

2018-05-11 21:42 Autor: ad
Wielki sukces 11-letniej szachistki z Rybnika!
2

Martyna Starosta - uczennica Szkoły Podstawowej w Jejkowicach zdobyła w styczniu tytuł Mistrzyni Polski Szkół w Szachach Klasycznych w grupie do 11 lat. Tym samym uzyskała kwalifikację do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Szkół, gdzie również odniosła sukces.

2017-05-22 11:35 Autor: df, źródło: Iwona Starosta