Marek Wleciałowski

4

Dariusz Dźwigała nowym trenerem piłkarzy ROW-u?

Jak podaje portal 90minut.pl, nowym trenerem Energetyka ROW Rybnik ma zostać Dariusz Dźwigała. Jego asystentem ma być Filip Surma.

2014-06-14 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
4

Nowy trener Energetyka ROW: remisy mnie nie interesują. Musimy ryzykować

- Od najbliższego meczu z Flotą Świnoujście wiele zależy. Gra toczy się nie tylko o 3 punkty, ale i o "tlen" dla zespołu, który dzięki zwycięstwu może się odbudować - mówi Jan Furlepa - nowy trener piłkarzy Energetyka ROW Rybnik.

2014-03-27 00:00 Autor: ww
Do rybnickiej drużyny wrócił trener Jan Furlepa
8

Energetyk ROW: trener Wleciałowski zwolniony! Kto go zastąpił?

Trenerem Energetyka ROW został Jan Furlepa, który w 2011 roku wprowadził rybnicką drużynę do II ligi.

2014-03-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Po słabej grze ROW przegrał ze Stomilem. „Szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię”

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze ROW-u zagrali bardzo słabo. Na stadionie przy ul. Gliwickiej zasłużone zwycięstwo odniósł Stomil Olsztyn. Gole dla przyjezdnych zdobyli Piotr Darmochwał i Michał Trzeciakiewicz.

2014-03-07 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Energetyk ROW rozpoczyna rundę wiosenną. „Trzon zespołu został zachowany”

Już w piątek Energetyk ROW Rybnik rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej. Przed podopiecznymi trenera Marka Wleciałowskiego trudna walka o utrzymanie w I lidze.

2014-03-06 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW wygrał z Rakowem. W obronie piłkarz z Brazylii

W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną I ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał z Rakowem Częstochowa 3:2.

2014-03-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
2

Energetyk ROW: dwa sparingi na zakończenie obozu w Kamieniu

Piłkarze ROW-u rozegrali dziś dwa sparingi. Pierwszy z nich przegrali, a drugi zremisowali.

2014-02-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl