Marek Gładkowski

W 71. minucie w Bytomiu nastały ciemności. Po chwili zapaliła się jedna lampa, która oświetliła pole karne.
0

ROW 1964: po awarii oświetlenia w Bytomiu szybko padły dwa gole

W 5. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali w Bytomiu z Polonią 1:1. Momentem przełomowym w meczu była... awaria oświetlenia w 71. minucie.

2015-08-26 00:00 Autor: Adam Doliba
4

ROW 1964: horror w końcówce

W meczu otwierającym sezon w Rybniku, miejscowy KS ROW 1964 wygrał 3:2 z Legionovią Legionowo.

2015-08-07 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
Marcin Grolik, Dietmar Brehmer, Henryk Frystacki i Marek Gładkowski
8

Rusza piłkarska II liga. „Wierzę, że ROW będzie drużyną walczącą o awans”

Podczas przedsezonowej konferencji prasowej z dziennikarzami spotkali się trener ROW-u Dietmar Brehmer, członek zarządu klubu Henryk Frystacki oraz piłkarze Marcin Grolik i Marek Gładkowski.

2015-07-30 00:00 Autor: Adam Doliba
Październik 2013 roku - Marek Gładkowski podczas meczu z Dolcanem
1

KS ROW: napastnik wraca do Rybnika

Kolejnym piłkarzem, który podpisał kontrakt z rybnickim klubem, jest napastnik Marek Gładkowski.

2015-07-06 00:00 Autor: Adam Doliba
Mateusz Sitnik  już po podpisaniu kontraktu
2

Energetyk ROW Rybnik pożegnał się z Gładkowskim i przyjął 2 nowych zawodników

Marek Gładkowski od wczoraj nie jest już zawodnikiem klubu. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

2014-01-29 00:00 Autor: dk
20

Trzecia porażka ROW-u. W starciu beniaminków lepsza Puszcza (wideo)

W 15. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Puszczą Niepołomice 0:1

2013-11-02 00:00 Autor: Adam Doliba
17

Energetyk ROW: gol w doliczonym czasie gry. Kontrowersyjna decyzja sędziego (wideo)

W 13. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej z Dolcanem Ząbki 2:2. Gole dla rybniczan zdobyli Daniel Feruga i Marek Gładkowski.

2013-10-20 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Puchar Polski: o awansie zadecydowały rzuty karne (wideo)

W rundzie przedwstępnej Pucharu Polski piłkarze ROW-u przegrali na wyjeździe z Odrą Opole.

2013-07-13 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
38

Energetyk ROW: pewne zwycięstwo z Ruchem. Awans już w niedzielę?

W zaległym meczu grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał w Zdzieszowicach z Ruchem 3:0. Jeśli w najbliższą niedzielę Bytovia lub Chojniczanka stracą punkty, wówczas rybniczanie będą cieszyć się z awansu do I ligi!

2013-06-05 00:00 Autor: Adam Doliba