Marcin Ciepłak

TL ROW Rybnik z 10 medalami mistrzostw województwa śląskiego
0

Bardzo dobry start w mistrzostwach województwa śląskiego seniorów, juniorów i juniorów młodszych zaliczyli lekkoatleci TL ROW Rybnik.

2023-06-01 20:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Lekkoatletyka: 20 medali rybnickich klubów w mistrzostwach województwa śląskiego
0

W Raciborzu odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego w lekkiej atletyce w kategorii seniora, juniora (U20) i juniora młodszego (U18). W imprezie bardzo dobrze spisali się zawodnicy klubów RMKS Rybnik i TL ROW Rybnik.

2022-05-30 19:33 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TL ROW Rybnik: Sebastian Strzelczak mistrzem Polski w maratonie w kat. masters
0

Zawodnicy Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik – Marcin Ciepłak i Sebastian Strzelczak nieźle spisali się w 92. Mistrzostwach Polski w maratonie.

2022-04-12 23:21 Autor: ad
Wysokie miejsca lekkoatletów TL ROW Rybnik
0

Zawodnicy TL ROW Rybnik walczyli w mistrzostwach Polski i mistrzostwach województwa śląskiego do lat 16.

2021-06-29 00:06 Autor: ad
TL ROW Rybnik z medalem mistrzostw Polski w biegu na 10 km
1

Drużyna TL ROW Rybnik wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski w biegu na 10 km.

2020-09-21 21:47 Autor: ad
Młoda para biegła w Kamień Extreme. Kilkanaście godzin wcześniej miała ślub
2

Takiej historii w Rybniku jeszcze nie było. Monika i Marcin Ciepłakowie pobrali się w minioną sobotę. Kilkanaście godzin później startowali w Kamień Extreme, a tuż po biegu pojechali szybko na swoje poprawiny. Zapraszamy Was do lektury tego optymistycznego artykuły, w sam raz na pochmurny dzień.

2019-10-02 18:30 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Dawid Malina z brązowym medalem mistrzostw Polski
1

W miniony weekend na zmodernizowanym stadionie w Lublinie odbyły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Brązowy medal wywalczył Dawid Malina z TL ROW Rybnik.

2018-07-25 22:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Bieg Wiosny pierwszy raz prowadził przez Rudę
3

Już po raz jedenasty rybnicki MOSiR zorganizował Bieg Wiosny, czyli swoisty festiwal biegania, w którym mogą sprawdzić się wszyscy sympatycy tej formy rekreacji.

2018-05-21 09:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe MOSiR Rybnik
Dawid Malina z brązem MP w biegu na 10000 m
4

Dawid Malina z TL ROW Rybnik po raz kolejny stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski w biegu na 10000 metrów.

2018-04-29 22:42 Autor: ad
Cross Mysłowic: Marcin Ciepłak wygrał po raz trzeci
0

W minioną sobotę odbył się 46. Cross Mysłowic, podczas którego tytuł z zeszłego roku obronił zawodnik TL ROW Rybnik, Marcin Ciepłak. Trzecie miejsce zajął jego klubowy kolega, Jarosław Kożdoń.

2018-02-27 22:25 Autor: ad, źródło: materiały prasowe