Łukasz Romanek

Łukasz Romanek zmarł dokładnie 14 lat temu. Pamiętamy
2

W tym roku Łukasz Romanek skończyłby 37 lat. Niestety, 2 czerwca 2006 roku polski żużel pogrążył się w smutku na wieść o tragicznej śmierci młodego zawodnika RKM Rybnik. Dziś mija 14. rocznica jego śmierci.

2020-06-02 12:30 Autor: bf, źródło: PGG ROW Rybnik
Ząbik, Lindbaeck, Risager – najlepsza trójka rybnickiego finału IMEJ
0

Kto wygrywał w finałach Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów?

Przed rybnickim finałem Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów postanowiliśmy przypomnieć dotychczasowych zwycięzców tych zawodów.

2014-08-26 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Żużel: finał IMEJ w Rybniku! Czy K. Woryna powtórzy sukces Ł. Romanka?

Bardzo dobra informacja dla kibiców żużla w Rybniku: w niedzielę 31 sierpnia na torze przy ul. Gliwickiej zostanie zorganizowany finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów! W imprezie wystartuje wychowanek ROW-u, Kacper Woryna.

2014-07-31 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
0

Turniej pamięci Łukasza Romanka przełożony na czerwiec

Zmieniła się data turnieju pamięci Łukasza Romanka. Został on przeniesiony z 24 maja na 7 czerwca.

2014-03-03 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
10

Sensacyjny zwycięzca turnieju pamięci Łukasza Romanka

Zwycięzcą VII Międzynarodowego Turnieju Pamięci Łukasza Romanka został junior Sparty Wrocław, Patryk Malitowski. Kolejne miejsca zajęli Nicki Pedersen i Tai Woffinden.

2013-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Jonsson, Woffinden, Pedersen i Hancock gwiazdami turnieju pamięci Romanka

Do Rybnika po raz kolejny przyjadą żużlowcy z najwyższej światowej półki. Andreas Jonsson, Tai Woffinden, Nicki Pedersen i Greg Hancock to największe gwiazdy sobotniego turnieju pamięci Łukasza Romanka.

2013-08-28 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
15

Szwed zwycięzcą turnieju pamięci Ł. Romanka (wideo - stadion z lotu ptaka)

VI Międzynarodowy Turniej Pamięci Łukasza Romanka wygrał Szwed, Andreas Jonsson. Drugi był Duńczyk, Niels Kristian Iversen. Na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Gollob. Z powodu opadów deszczu zawody przerwano po osiemnastu biegach i zaliczono kolejność po szesnastu wyścigach.

2012-05-05 00:00 Autor: Adam Doliba
9

Turniej pamięci Romanka: znamy pełną obsadę

Poznaliśmy listę zawodników, którzy w najbliższą sobotę będą ścigać się podczas turnieju pamięci Łukasza Romanka.

2012-05-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Rok temu turniej pamięci Łukasza Romanka wygrał Australijczyk Jason Crump
4

Gwiazdorska obsada turnieju pamięci Ł. Romanka

W tym roku w turnieju pamięci Łukasza Romanka będą rywalizować m.in. Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Tai Woffinden, Jason Crump, Grigorij Łaguta i Chris Harris. Z wychowanków rybnickiego klubu na pewno zobaczymy Romana Chromika.

2012-04-25 00:00 Autor: Adam Doliba
W IV Międzynarodowym Turnieju Żużlowym Pamięci Łukasza Romanka wygrał Nicki Pedersen.
0

Memoriał Romanka: wystartuje mistrz świata!

Przed nami jubileuszowy piąty turniej pamięci Łukasza Romanka, w którym wystąpi m.in. mistrz świata, Tomasz Gollob.

2011-05-04 00:00 Autor: Redakcja