Łukasz Bałuszyński

0

Energetyk ROW: na pierwszym treningu zabrakło Bałuszyńskiego. Pojawił się za to Nowak

Po przerwie zimowo-świątecznej piłkarze ROW-u wrócili do wspólnych treningów pod okiem Marcina Prasoła.

2015-01-09 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
5

Tylko remis w Limanowej. Energetyk ROW stracił fotel lidera II ligi (wideo)

W 17. kolejce II ligi w Limanowej spotkały się będąca w strefie spadkowej Limanovia z liderem z Rybnika. Przy słonecznej pogodzie spotkanie dostarczyło wielu emocji. Kibiców z Rybnika przybyło ok. 30.

2014-11-15 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW trenuje w Kamieniu

Od poniedziałku (3 lutego) piłkarze ROW-u przebywają na obozie w Kamieniu. Dziś (5 lutego) rozegrali oni sparing z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

2014-02-05 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
W meczu z Pniówkiem Idrissa Cissé zaliczył kolejne trafienie w barwach ROW-u
0

Energetyk ROW: wygrana na zakończenie obozu

Na zakończenie kilkudniowego obozu w Kamieniu piłkarze ROW-u zmierzyli się w Pniówkiem Pawłowice.

2013-07-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
0

Rybniccy piłkarze popsuli jubileusz Przyszłości

Piłkarze ROW-u wygrali z Przyszłością Rogów 5:0. Tym samym rybniczanie nieco popsuli rogowianom świętowanie 80-tych urodzin ich klubu.

2013-07-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
11

Energetyk ROW:„zrobiliśmy ważny krok”. Rywale tracą punkty

W 31. kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik pokonał MKS Oława 3:1.

2013-05-24 00:00 Autor: Adam Doliba
Warunki panująca na boisku nie należały do najłatwiejszych
2

Energetyk ROW rozgromił lidera III ligi

W sobotnim sparingu Energetyk ROW Rybnik pokonał Przyszłość Rogów aż 9:2.

2013-02-23 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
0

Energetyk ROW: pewna wygrana z Polonią

Na zakończenie obozu przygotowawczego w Kamieniu piłkarze ROW-u pokonali Polonię Łaziska Górne 4:0.

2013-02-16 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl