łucznictwo

Zapisz się na IV Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D
0

Jesteś fanem łucznictwa? Strzelasz z łuku? Ta informacja powinna Cię zainteresować. Za tydzień w sobotę (20 sierpnia) w Rybniku-Golejowie odbędą się IV Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D.

2016-08-12 15:36 Autor: bf
Stanisław Korol - I miejsce
0

Puchar Polski w łucznictwie: dwa medale Refleksu w Stolarzowicach

W nowym sezonie Śląski Klub Łuczniczy Reflex z Rybnika nie zawodzi. W Pucharze Polski jego reprezentanci zdobyli dwa medale.

2015-05-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Łucznictwo: zawodnik klubu Reflex Rybnik wygrał w Pucharze Polski

Bardzo dobrze w zawodach Pucharu Polski w łucznictwie spisali się reprezentanci ŚKŁ Reflex Rybnik. Klasyfikację generalną w kategorii łuk instynktowny zwyciężył Filip Zawada.

2014-08-13 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Golejów: Puchar Polski w łucznictwie polowym

W Golejowie na „Grzybówce” odbędzie się I Runda Pucharu Polski w Łucznictwie Polowym FIELD WA 2014.

2014-05-23 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
5

Policjant z Rybnika mistrzem Polski w łucznictwie

Policjant z Rybnika okazał się najlepszy w łucznictwie polowym. Sierż.szt. Wojciech Pielczyk w czasie zawodów w Rudzie Śląskiej w kategorii Compound Open pokonał rywali z całej Polski.

2013-06-03 00:00 Autor: dk