Lekkoatletyka

Julia Polak (druga od lewej) z koleżankami
4

Lekkoatletyka: szybki bieg Julii Polak

Julia Polak z TL ROW Rybnik plasuje się na ósmym miejscu w tabelach historycznych naszego kraju w swojej kategorii wiekowej.

2016-01-20 00:00 Autor: Adam Doliba
Złote medalistki z TL ROW: Julia Polak, Julia Sidelnik, Magdalena Stępień, Klaudia Warmińska
0

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce: złote medale rybnickich młodziczek

Rybniccy lekkoatleci przywieźli złote medale z mistrzostw Polski młodzików, które w miniony weekend odbyły się w Radomiu.

2015-09-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Katarzyna Szczyrba w czasie rzutu młotem
9

Lekkoatletyka: 4 medale RMKS-u w Opolu

Cztery medale z międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w lekkoatletyce zdobyli lekkoatleci RMKS-u Rybnik.

2015-09-18 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Młodzi lekkoatleci na start! Rusza Mini Akademia Biegania

Już wkrótce bo 15 września na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Żużlowej rozpocznie się Mini Akademia Biegania. Do akcji mogą przystąpić dzieci i młodzież.

2015-09-11 00:00 Autor: bf, źródło: materiały prasowe
3

Seniorzy zaczęli od lekkoatletyki

Za nami pierwszy dzień eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Seniorów – You Win.

2015-07-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dawid Malina na trzecim stopniu podium
5

Lekkoatletyka: Dawid Malina z brązowym medalem mistrzostw Polski

W dniach 19-21 lipca w Krakowie odbyły się 91. Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkiej atletyce. W imprezie wzięli udział reprezentanci Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik, Dawid Malina i Marcin Ciepłak.

2015-07-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dawid Malina - dwukrotny mistrz Polski w biathlonie letnim
3

Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim: lekkoatleta z Rybnika z trzema medalami

Podczas mistrzostw Polski w biathlonie letnim dwa złote i jeden srebrny medal wywalczył rybniczanin Dawid Malina (KS Ryfama Rybnik), który na co dzień uprawia lekkoatletykę.

2015-07-10 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dawid Cieślak w trakcie złotego rzutu
0

Lekkoatleci RMKS-u z workiem medali mistrzostw Śląska

Reprezentanci RMKS-u Rybnik wywalczyli 9 medali mistrzostw Śląska młodzików i 5 medali mistrzostw Śląska dzieci starszych i młodszych w lekkiej atletyce.

2015-06-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Lekkoatleci RMKS-u z medalami mistrzostw Śląska

Młodzi lekkoatleci RMKS-u Rybnik wzięli udział w mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów w Sosnowcu.

2015-06-17 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Julia Sidelnik i Paulina Bramberger
0

Lekkoatletyka: medale rybniczan w mistrzostwach Śląska

Dwa złote medale z halowych mistrzostw Śląska młodzików i dzieci starszych w lekkiej atletyce przywiozły zawodniczki TL ROW Rybnik.

2015-02-23 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe