KS ROW 1964 Rybnik

ROW 1964 Rybnik - MRKS Czechowice-Dziedzice: gol w doliczonym czasie na wagę 3 punktów
0

W 8. kolejce śląskiej II grupy IV ligi ROW 1964 Rybnik stoczył zacięty pojedynek z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

2022-09-24 18:25 Autor: Adam Doliba
Pierwsza domowa porażka ROW-u 1964. W Rybniku górą Unia Turza Śląska
0

W 7. kolejce śląskiej II grupy IV ligi ROW 1964 Rybnik przegrał przed własną publicznością z Unią Turza Śląska.

2022-09-17 18:11 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik pożegnał się z Pucharem Polski w II rundzie. Decor Bełk gra dalej
0

W zaległym meczu II rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik piłkarze ROW-u 1964 przegrali z Decorem Bełk.

2022-09-14 21:39 Autor: Adam Doliba
Trzecia porażka ROW-u 1964 Rybnik. Tym razem w Lędzinach
0

W meczu 6. kolejki śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z MKS-em Lędziny.

2022-09-10 15:15 Autor: Adam Doliba
Górnik Boguszowice za burtą Pucharu Polski podokręgu Rybnik. Sygnały Gotartowice z niespodziewanym awansem
1

Piłkarze z podokręgu Rybnik rozegrali w środę mecze II rundy Pucharu Polski.

2022-09-10 15:00 Autor: Adam Doliba
Podrażniony ROW 1964 Rybnik pokazał skuteczność. Kuźnia Ustroń na łopatkach!
0

W zaległym meczu IV kolejki śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Kuźnią Ustroń 5:2, choć po 30 minutach przegrywali już 0:2.

2022-09-07 20:47 Autor: Adam Doliba
Porażka ROW-u 1964 Rybnik w Ornontowicach
0

W 5. kolejce śląskiej II grupy IV ligi ROW 1964 Rybnik przegrał na wyjeździe z Gwarkiem Ornontowice.

2022-09-03 20:43 Autor: Adam Doliba
Pary II rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

Rozlosowano pary drugiej rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik. Z jakimi drużynami zmierzą się zespoły z naszego miasta?

2022-08-26 11:54 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: dwa gole Janika w Łękawicy
0

W 3. kolejce śląskiej II grupy IV ligi ROW 1964 Rybnik wygrał na wyjeździe z Orłem Łękawica 3:1.

2022-08-24 20:00 Autor: Adam Doliba
Co za strzał! Cywka bohaterem ROW-u 1964 Rybnik
0

W drugiej kolejce IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Spójnią Landek. Bohaterem spotkania był Mateusz Cywka, który w ostatnich minutach popisał się atomowym strzałem z 35 metrów i dał zwycięstwo swojej drużynie.

2022-08-20 19:23 Autor: Adam Doliba