KS ROW 1964 Rybnik

Błękitni przerwali dobrą serię ROW-u 1964 Rybnik
0

W meczu 31. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Błękitnymi Stargard 2:3.

2018-05-13 18:55 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik wygrał z Gryfem w Wejherowie po golu w ostatniej minucie! W niedzielę przyjadą Błękitni
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. W niedzielę zmierzą się na własnym boisku z Błękitnymi Stargard.

2018-05-09 21:07 Autor: ad
Piłkarze ROW-u wyszarpali remis w ostatnich minutach. „MKS zmusił nas do ciężkiej pracy”
1

W ramach 29. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się na stadionie przy ul. Gliwickiej z MKS-em Kluczbork. Mecz zakończył się podziałem punktów.

2018-05-04 21:04 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik podejmie w piątek MKS Kluczbork
1

W 29. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej szesnasty w tabeli MKS Kluczbork.

2018-05-02 16:25 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: planowe zwycięstwo w Koszalinie
3

W 28. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na wyjeździe Gwardię Koszalin 4:1.

2018-04-27 19:18 Autor: Adam Doliba
Gol Przemysława Brychlika na wagę 3 punktów! ROW 1964 Rybnik pokonał GKS Bełchatów
8

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z GKS-em Bełchatów 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Przemysław Brychlik.

2018-04-21 18:18 Autor: Adam Doliba
Daniel Kutarba w śpiączce. Dramat byłego piłkarza ROW 1964 Rybnik
1

Były piłkarz rybnickiego klubu, a obecnie Legionovii Legionowo, Daniel Kutarba, uległ groźnemu wypadkowi na quadzie. 25-latek znajduje się w śpiączce. Ma złamane obie nogi oraz uszkodzony kręgosłup.

2018-04-19 21:58 Autor: ad, źródło: Przegląd Sportowy, Interia, Sportowe Fakty
ROW przegrał z Wisłą. W sobotę przyjedzie GKS
0

W zaległym meczu 21. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Wisłą Puławy 0:2, a już w sobotę na stadion przy ul. Gliwickiej zawita GKS Bełchatów.

2018-04-18 19:19 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik pokonał Legionovię Legionowo. Brychlik: „Dziś w końcu mogę się ogolić”
0

W 26. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Legionovią Legionowo 2:1. Gole dla gospodarzy zdobyli Przemysław Brychlik i Kamil Spratek.

2018-04-14 17:32 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: w sobotę mecz z ostatnią w tabeli Legionovią
0

W sobotę 14 kwietnia o godzinie 16:00 odbędzie się mecz 26. kolejki II ligi, w którym ROW 1964 Rybnik podejmie ostatnią w tabeli Legionovię Legionowo.

2018-04-13 20:16 Autor: ad, źródło: materiały prasowe