KS ROW 1964 Rybnik

Puchar Polski: w środę ROW 1964 Rybnik podejmie Cracovię
0

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza runda Puchar Polski. W środę swój mecz z Cracovią rozegra ROW 1964 Rybnik.

2018-09-24 22:56 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: bezbramkowy remis ze Skrą w Częstochowie
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik mają za sobą szósty mecz z rzędu bez porażki. Tym razem zremisowali na wyjeździe ze Skrą Częstochowa.

2018-09-22 19:15 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik wyszarpał remis z Radomiakiem Radom w ostatnich minutach meczu (wideo)
0

W 10. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Radomiakiem Radom 2:2. Był to dla rybniczan piąty mecz z rzędu bez porażki.

2018-09-15 20:21 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: w sobotę przyjedzie Radomiak Radom
0

W 10. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej Radomiaka Radom.

2018-09-13 19:58 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik wygrał w Tarnobrzegu i zepchnął Siarkę z fotela lidera (wideo)
5

W 9. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 2:0. Do siatki gospodarzy trafili Szymon Jary i Kamil Spratek.

2018-09-08 21:30 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik zagra z Cracovią 26 września. Nowy termin meczu z Ruchem Chorzów
2

Poznaliśmy datę meczu ROW-u 1964 Rybnik z Cracovią w I rundzie Pucharu Polski. Zmienił się również termin ligowego spotkania z Ruchem Chorzów.

2018-09-03 20:06 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: Dawid Kalisz w Bruk-Becie Termalice Nieciecza
1

Dawid Kalisz na zasadzie transferu definitywnego pożegnał się z drugoligowym ROW-em 1964 Rybnik. Młody pomocnik wybrał ofertę klubu z I ligi.

2018-09-02 20:34 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: gol w doliczonym czasie gry i trzeci remis z rzędu
5

W 8. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Pogonią Siedlce 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Jan Janik.

2018-09-01 17:33 Autor: jd
W sobotę ROW 1964 Rybnik podejmie Pogoń Siedlce
3

W 8. kolejce II ligi rywalem ROW-u 1964 Rybnik będzie Pogoń Siedlce.

2018-08-28 20:53 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: remis z Błękitnymi Stargard. Kacper Rosa obronił rzut karny
1

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard w meczu 7. kolejki II ligi. Jedynego gola dla rybniczan strzelił z rzutu karnego Jan Janik.

2018-08-26 18:15 Autor: Adam Doliba