KS ROW Rybnik w fatalnym stylu kończy tegoroczny sezon. Miała być wojna w Ostrowie, a był pogrom, który zakończył marzenia Rekinów o Ekstralidze. Głowę popiołem posypuje prezes rybnickiego klubu. Czy zamierza ustąpić ze swojego stanowiska? Co dalej z żużlowym ROW-em?
2021-09-13 14:00Wielkimi krokami zbliża się rewanżowe starcie żużlowców ROW-u Rybnik z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski w półfinale fazy play-off eWinner 1. Ligi.
2021-09-08 23:33Jastrzębska Spółka Węglowa, największy w Polsce producent węgla koksowego, została sponsorem ROW-u Rybnik na rundę play-off sezonu 2021.
2021-08-26 15:12Kibice czarnego sportu będą mieli okazję spotkać się z prezesem Krzysztofem Mrozkiem i trenerem rybnickich żużlowców, Markiem Cieślakiem.
2021-08-26 15:00Starsi rybniczanie pamiętają jego kapitalne występy na torze, dla młodych jest wzorem do naśladowania. Legendarny Andrzej Wyglenda obchodzi dzisiaj (4 maja) swoje 80. urodziny. KS ROW Rybnik zorganizował dla mistrza prawdziwą fetę przed jego domem.
2021-05-04 17:00Po dwutygodniowej przerwie na ligowe tory wracają żużlowcy ROW-u Rybnik, którzy najbliższe spotkanie rozegrają w Łodzi. W ich parku maszyn ponownie zabraknie prezesa Krzysztofa Mrozka. Dlaczego?
2021-04-23 21:18Trwa dyskusja nad przyszłością „Rybek” Rybnik i tym, czy mini-żużlowiec Szymon Ludwiczak mógł przejść do Włókniarza Częstochowa. KS ROW Rybnik twierdzi, że nie. Dziadek sportowca mówił w prasie co innego. Do sprawy postanowił odnieść się prezes Krzysztof Mrozek. Dostaliśmy również oświadczenie Przemysława Ludwiczaka – ojciec żużlowca.
2021-03-25 13:00Prezydent Piotr Kuczera zabiera głos w głośnej sprawie z przejściem Szymona Ludwiczaka z „Rybek” Rybnik do Włókniarza Częstochowa. - Sprawdzamy, czy istnieje możliwość zwrotu miejskiej dotacji w związku z tą sytuacją – komentuje.
2021-03-24 18:00Niedawna informacja o transferze Szymona Ludwiczaka - miniżużlowego talentu z Rybek Rybnik do Włókniarza Częstochowa wywołała w środowisku prawdziwą aferę. Prezes KS ROW Rybnik w imieniu całego zarządu klubu chce wycofania dotacji "Rybkom" Rybnik. Tłumaczy, że młody żużlowiec wg umowy powinien trafić do klubu przy Gliwickiej, a nie do Częstochowy.
2021-03-24 11:47„Moje wynagrodzenie nie zostało wypłacone przez trzy miesiące. To są szczegóły, które pozostawiły duży niesmak”. Jak na słowa Piotra Świderskiego zareagował prezes rybnickiego klubu żużlowego Krzysztof Mrozek?
2021-03-11 22:00Tragedia w Chwałowicach. Kierowca zmarł w swoim samochodzie
66127Mają zabójców 41-latka? Policja zatrzymała dwóch podejrzanych. Jeden chciał wyjechać do Czech
62854Nocny lot nad miastami i wsiami w regionie. Wojskowe helikoptery przestraszyły mieszkańców
32625Zamiast ogrodu – rwąca rzeka. Każda ulewa kończy się dla rybniczanki dramatem (wideo)
30116Raciborska: działkowicz przestraszył się węża. Jak odróżnić żmiję od zaskrońca?
29607100-lecie przyłączenia Śląska do Polski: „Rybnik był i pozostał tyglem wielokulturowym”
48Rybnik: upamiętnią 100-lecie przyłączenia Śląska do Polski. Będą inscenizacje i koncerty
37Miasto chce wyremontować familok za 15 mln złotych. Każde mieszkanie będzie warte 1,5 „bańki”
33Rybnik opłacił kolonie młodym Ukraińcom. Ich rodzice walczą na froncie
18Rybnicka Rada Kobiet: przybywają do nas Ukraińcy, którzy nic nie mają. Ilu uchodźców gościmy w Rybniku?
18Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert