Koszykówka Rybnik

Wymarzona inauguracja! RMKS xBest Rybnik wygrał w Łodzi z Widzewem
0

Na inaugurację rozgrywek I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik wygrały na wyjeździe z Widzewem Łódź.

2022-10-01 16:52 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS xBest Rybnik gotowy do sezonu 2022/23
0

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2022/23 w koszykarskiej I lidze. W stawce 13 zespołów w grupie B jest oczywiście RMKS xBest Rybnik.

2022-09-27 21:55 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: udany początek sezonu MKKS-u Rybnik
0

Zwycięstwem 84:73 nad GKS-em II Tychy rozpoczęli rozgrywki II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik. Wyjazdowa wygrana daje powody do zadowolenia, ponieważ na parkiet wybiegło aż 7 zawodników grających na co dzień w pierwszym zespole GKS-u, który występuje w I lidze.

2022-09-26 19:57 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: rybniczanin Aleksander Pojda tuż za podium mistrzostw Europy weteranów
0

Aleksander Pojda z Rybnika rywalizował w mistrzostwach Europy weteranów w koszykówce.

2022-08-14 21:14 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: Marcin Kosiorowski z MKKS-u Rybnik w ósmej drużynie na świecie
0

Reprezentacja Polski do lat 17 mężczyzn zajęła ósme miejsce w mistrzostwach świata w Hiszpanii. W składzie Biało-Czerwonych z powodzeniem grał młody koszykarz MKKS-u Rybnik, Marcin Kosiorowski.

2022-07-10 21:44 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: Marcin Kosiorowski z MKKS-u Rybnik w ćwierćfinale mistrzostw świata do lat 17
0

Reprezentacja Polski do lat 17 mężczyzn w najlepszej ósemce mistrzostw świata w Hiszpanii! W składzie Biało-Czerwonych dobrze spisuje się koszykarz MKKS-u Rybnik, Marcin Kosiorowski.

2022-07-07 14:53 Autor: Adam Doliba
Koszykówka 3x3: RMKS Rybnik wicemistrzem Polski do lat 17
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski do lat 17 w koszykówce 3x3. W kategorii wiekowej do lat 15 rybniczanki były szóste.

2022-06-21 18:24 Autor: Adam Doliba
Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej opanowana przez RMKS Rybnik
0

Po udanym sezonie młode zawodniczki RMKS-u Rybnik zostały nagrodzone przez Śląski Związek Koszykówki.

2022-06-15 20:19 Autor: Adam Doliba
MOSiR Rybnik: Kampus Basket już 4 czerwca
0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku zaprasza koszykarzy do udziału w zawodach Kampus Basket.

2022-05-23 19:34 Autor: ad
Koszykówka: RMKS Rybnik mistrzem Śląska do lat 13
1

Młode koszykarki RMKS-u Rybnik zostały mistrzyniami Śląska. Przed nimi udział w ćwierćfinale młodzieżowych mistrzostw Polski do lat 13.

2022-04-07 22:00 Autor: Adam Doliba