Konie Rybnik

Jeździectwo: Marta Piszczek mistrzynią Polski Południowej
0

13-letnia rybniczanka Marta Piszczek zwyciężyła w niedzielnym finale w Żywcu i zdobyła tytuł mistrzyni Polski Południowej w skokach przez przeszkody (kategoria junior młodszy).

2021-10-04 22:40 Autor: Redakcja
Zmarł Bogdan Chrzanowski, założyciel sekcji jeździeckiej w Rybniku-Stodołach
0

22 lutego w wieku niespełna 71 lat zmarł Bogdan Chrzanowski, jeden z założycieli sekcji jeździeckiej w Rybniku-Stodołach.

2021-03-11 08:46 Autor: jd
Skoki: rybniczanka Marta Piszczek ze złotym medalem Halowego Pucharu Śląska
0

Marta Piszczek z kolejnym trofeum. Tym razem młoda rybniczanka wywalczyła złoto w Halowym Pucharze Śląska w skokach przez przeszkody.

2020-10-12 23:01 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Jeździectwo: rybniczanka ze złotem MPP w Żywcu
0

Martyna Rostek z Rybnika zdobyła mistrzostwo Polski południowej w skokach przez przeszkody.

2020-10-05 19:26 Autor: ad
Jeździectwo: 12-letnia rybniczanka Marta Piszczek mistrzynią Opolszczyzny
0

Rybniczanka Marta Piszczek z sukcesem zakończyła 4-dniowy cykl zmagań o tytuł najlepszego jeźdźca Opolszczyzny. Startująca w barwach klubu z Jejkowic (KJK Elizar) rybniczanka bezbłędnie, uzyskując najlepszy czas w finałowym konkursie, sięgnęła wraz z koniem Stentor B po złoty medal mistrzostw.

2020-08-18 22:24 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Zawody konne: kolejne sukcesy zawodników naszego regionu z LJKS Eldorado Świerklany
0

Udane starty mają za sobą zawodnicy LJKS Eldorado Świerklany.

2020-07-31 12:00 Autor: ad
Jeździectwo: Halowy Puchar Śląska. Rybniczanka na prowadzeniu
0

Zawodnicy klubu jeździeckiego KJK Elizar z Jejkowic zainaugurowali starty w sezonie 2020. Sezon rozpoczął się już w dwóch cyklach: Halowy Puchar Opolszczyzny oraz Halowy Puchar Śląska.

2020-02-12 18:10 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Jeździectwo: zawodniczki KJK Elizar z tytułami mistrzowskimi
1

Rybniczanka Julia Gawałek została mistrzem Polski południowej w skokach przez przeszkody. Tytuł mistrzowski w klasie Open wywalczyła Jennifer Lewandowska.

2019-12-09 18:28 Autor: Materiały prasowe KJK Elizar
Pless Cup 2019: medale LJKS Eldorado Świerklany w Pszczynie
0

Reprezentanci LJKS Eldorado Świerklany zdobyli trzy medale w zawodach Pless Cup 2019 w Pszczynie.

2019-07-30 20:00 Autor: ad
Podmiejska: chaos na ulicy. Konie na drodze