Klaudia Keller

Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik wygrał we Wrocławiu
0

Po słabszym początku sezonu RMKS Xbest Rybnik spisuje się coraz lepiej. W minioną sobotę wygrał we Wrocławiu z miejscową PZU Ślęzą II MOS.

2023-11-19 11:46 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik odrobił zaległości z Wisłą CanPack Kraków. Dobry występ 15-letniej Klaudii Keller
0

W zaległym meczu 19. kolejki I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały w Boguszowicach z liderem, Wisłą CanPack Kraków. Wśród gospodyń najlepiej punktowała 15-letnia Klaudia Keller.

2023-03-02 21:50 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: cenna wygrana ze Ślęzą, super mecz 15-letniej rybniczanki
0

Ósme zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach I ligi odniosły koszykarki RMKS Xbest Rybnik. W poniedziałek pokonały u siebie PZU Ślęzę MOS II Wrocław 87:53, odrabiając z nawiązką straty z Wrocławia. - Pokonaliśmy bezpośredniego sąsiada w tabeli, na 95 proc. zapewniając sobie miejsce w playoffach - mówił trener Adam Rener. Świetną zmianę dała najmłodsza w drużynie, 15-letnia Klaudia Keller, zdobywając 13 pkt i 7 zbiórek.

2023-01-23 23:00 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka 3x3: RMKS Rybnik wicemistrzem Polski do lat 17
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski do lat 17 w koszykówce 3x3. W kategorii wiekowej do lat 15 rybniczanki były szóste.

2022-06-21 18:24 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: RMKS Rybnik w finale MMP U17
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik awansowały do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17.

2022-04-04 21:29 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: rybniczanki w reprezentacji Polski U-14
0

Młode koszykarki RMKS-u Rybnik, Klaudia Keller i Maja Troszka, zostały powołane na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 14.

2021-06-30 17:41 Autor: Adam Doliba
Młode koszykarki RMKS wicemistrzyniami Polski!
1

Podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży reprezentacja województwa śląskiego z czterema zawodniczkami RMKS Rybnik w składzie wywalczyła tytuł wicemistrza Polski. To pierwszy triumf takiego kalibru śląskiej kadry od 10 lat. Najlepszą zawodniczką kadry Śląska uznana została rybniczanka Klaudia Keller.

2021-03-02 17:01 Autor: tora