KJK Elizar Rybnik

Marta Piszczek na podium 5. etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej
0

Trzecie miejsce w silnie obsadzonym seniorskim turnieju Polskiej Ligi Jeździeckiej to jedno z największych osiągnięć rybniczanki, 14-letniej amazonki Marty Piszczek.

2022-07-09 22:07 Autor: Adam Doliba
Jeździectwo: Marta Piszczek z Rybnika na podium międzynarodowego turnieju CSI Zielona Góra 2022
0

Reprezentująca Polskę rybniczanka Marta Piszczek zajęła 2. miejsce w finale międzynarodowego turnieju CSI Zielona Góra 2022 w klasie Elite Tour.

2022-04-26 21:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Jeździectwo: Marta Piszczek na podium w Lesznie
1

Rybniczanka Marta Piszczek udanie rozpoczęła sezon 2022 zajmując drugie miejsce w finałowym konkursie Małej Rundy podczas ogólnopolskiego turnieju w Lesznie.

2022-02-06 18:33 Autor: ad
Jeździectwo: Marta Piszczek pierwsza w Michałowicach
0

W międzynarodowych zawodach Cracovia Szary Equestrian Show w Michałowicach, w których rywalizowali zawodnicy z 14 państw, znakomicie spisała się 13-letnia Marta Piszczek. Młoda rybniczanka wygrała i usłyszała Mazurka Dąbrowskiego.

2021-10-24 20:16 Autor: ad
Jeździectwo: Marta Piszczek mistrzynią Polski Południowej
0

13-letnia rybniczanka Marta Piszczek zwyciężyła w niedzielnym finale w Żywcu i zdobyła tytuł mistrzyni Polski Południowej w skokach przez przeszkody (kategoria junior młodszy).

2021-10-04 22:40 Autor: Redakcja
Skoki: rybniczanka Marta Piszczek ze złotym medalem Halowego Pucharu Śląska
0

Marta Piszczek z kolejnym trofeum. Tym razem młoda rybniczanka wywalczyła złoto w Halowym Pucharze Śląska w skokach przez przeszkody.

2020-10-12 23:01 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Jeździectwo: 12-letnia rybniczanka Marta Piszczek mistrzynią Opolszczyzny
0

Rybniczanka Marta Piszczek z sukcesem zakończyła 4-dniowy cykl zmagań o tytuł najlepszego jeźdźca Opolszczyzny. Startująca w barwach klubu z Jejkowic (KJK Elizar) rybniczanka bezbłędnie, uzyskując najlepszy czas w finałowym konkursie, sięgnęła wraz z koniem Stentor B po złoty medal mistrzostw.

2020-08-18 22:24 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Jeździectwo: Halowy Puchar Śląska. Rybniczanka na prowadzeniu
0

Zawodnicy klubu jeździeckiego KJK Elizar z Jejkowic zainaugurowali starty w sezonie 2020. Sezon rozpoczął się już w dwóch cyklach: Halowy Puchar Opolszczyzny oraz Halowy Puchar Śląska.

2020-02-12 18:10 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Jeździectwo: zawodniczki KJK Elizar z tytułami mistrzowskimi
1

Rybniczanka Julia Gawałek została mistrzem Polski południowej w skokach przez przeszkody. Tytuł mistrzowski w klasie Open wywalczyła Jennifer Lewandowska.

2019-12-09 18:28 Autor: Materiały prasowe KJK Elizar