Kazimierz Mikołajec

Koszykarki wrócą uśmiechnięte z Poznania
7

KK ROW: wyraźne zwycięstwo w Poznaniu

Na inaugurację 12. kolejki Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik wygrał w Poznaniu z MUKS-em 82:54.

2011-12-10 00:00 Autor: Adam Doliba
Dobry mecz przeciwko AZS-owi rozegrała Aldona Morawiec (nr 11)
0

KK ROW: rybniczanki wygrały, ale nie awansowały

W rewanżowym meczu II rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik pokonał KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 52:51. W pierwszym meczu gorzowianki wygrały 72:65 i to one awansowały do kolejnej rundy.

2011-12-06 00:00 Autor: Adam Doliba
Sybil Dosty - 10 punktów i 14 zbiórek w meczu z ŁKS-em
6

KK ROW: punktowały tylko Amerykanki. Emocje do ostatniej sekundy!

Po bardzo emocjonującym meczu KK ROW Rybnik pokonał w 11. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy ŁKS Siemens AGD Łódź 56:55.

2011-12-04 00:00 Autor: Adam Doliba
Alexis Rack (KK ROW) zdobyła w Gorzowie 15 punktów
1

KK ROW: rzut K. Suknarowskiej ozdobą pucharowego meczu w Gorzowie

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. pokonał w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik 72:65. Rybniczanki tym samym będą musiały w meczu rewanżowym odrobić stratę siedmiu punktów, żeby awansować do III rundy Pucharu Polski. Ozdobą spotkania był celny rzut zza połowy boiska w ostatniej sekundzie drugiej kwarty.

2011-11-28 00:00 Autor: Przemysław Mazurek - gorzow24.pl
0

KK ROW: rybniczanki zaskoczone w pierwszej połowie

W 9. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik pokonał w hali w Boguszowicach Ineę AZS Poznań 77:47.

2011-11-19 00:00 Autor: Adam Doliba
3

KK ROW: wygrać i utrzymać 4. miejsce

W 9. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy do hali w Boguszowicach przyjedzie ostatnia w tabeli INEA AZS Poznań.

2011-11-17 00:00 Autor: Adam Doliba
6

KK ROW: „Znamy swoje miejsce w szeregu”

W 8. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik przegrał w Boguszowicach z Lotosem Gdynia 56:77.

2011-11-11 00:00 Autor: Adam Doliba
11

KK ROW: do Rybnika przyjedzie Lotos Gdynia

W 8. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik zmierzy się w Boguszowicach z Lotosem Gdynia.

2011-11-09 00:00 Autor: Adam Doliba
15

KK ROW: dopingowała pełna hala, ale wygrały koszykarki CCC

W 7. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy koszykarki ROW-u Rybnik doznały pierwszej porażki. Przy dopingu pełnej hali w Boguszowicach rybniczanki przegrały z CCC Polkowice 51:55.

2011-11-05 00:00 Autor: Adam Doliba