Katarzyna Suknarowska

0

Glucose ROW vs. Energa już we wtorek! „Czeka nas kolejny bardzo trudny pojedynek”

– Nie zamierzamy poddać się bez walki i zrobimy wszystko, aby ten mecz był możliwie jak najbardziej wyrównany – zapowiedział przed spotkaniem z Energą Toruń trener rybnickich koszykarek Kazimierz Mikołajec.

2015-03-23 00:00 Autor: ad
2

Porażka na zakończenie rundy zasadniczej. Suknarowska i Harris ponownie w Rybniku

W jedynym sobotnim meczu Tauron Basket Ligi Kobiet rybnickie koszykarki przegrały z Energą Toruń 55:72. W niedzielę dokończenie ostatniej kolejki rundy zasadniczej.

2015-03-08 00:00 Autor: Adam Doliba
1

KK ROW: po 3 latach żegna się z Rybnikiem

Katarzyna Suknarowska przenosi się do Krakowa.

2012-07-20 00:00 Autor: Adam Doliba
0

KK ROW: jest 5. miejsce! W fazie play-off czeka Energa

Po zwycięstwie z MUKS-em Poznań 73:42 koszykarki ROW-u Rybnik zapewniły sobie 5. miejsce po rundzie zasadniczej Ford Germaz Ekstraklasy. W meczach o pierwszą „czwórkę” zmierzą się z Energą Toruń.

2012-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
6

Po zaciętej walce KK ROW przegrał w Gorzowie

Na parkiecie w Gorzowie koszykarki ROW-u Rybnik przegrały z AZS-em 79:85.

2012-01-29 00:00 Autor: Adam Doliba
Alexis Rack (KK ROW) zdobyła w Gorzowie 15 punktów
1

KK ROW: rzut K. Suknarowskiej ozdobą pucharowego meczu w Gorzowie

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. pokonał w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik 72:65. Rybniczanki tym samym będą musiały w meczu rewanżowym odrobić stratę siedmiu punktów, żeby awansować do III rundy Pucharu Polski. Ozdobą spotkania był celny rzut zza połowy boiska w ostatniej sekundzie drugiej kwarty.

2011-11-28 00:00 Autor: Przemysław Mazurek - gorzow24.pl
W meczu z Gorzowem Katarzyna Suknarowska zdobyła 10 punktów
19

KK ROW: pełna hala oglądała zwycięstwo nad Gorzowem

Koszykarki z Rybnika odniosły piąte zwycięstwo w tym sezonie! Tym razem wygrały z jednym z faworytów rozgrywek, KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 57:39. W sobotni wieczór hala w Boguszowicach wypełniła się do ostatniego miejsca.

2011-10-22 00:00 Autor: Redakcja
4

KK ROW: konferencja w Focusie, sparing w Boguszowicach

Rybnickie koszykarki zaprezentują się we wtorek kibicom podczas konferencji prasowej w galerii Focus Mall. W środę rozegrają sparing z drużyną z Pruszkowa.

2011-09-18 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
4

KK ROW: koszykarki już trenują, powrót M. Radwan

Magdalena Radwan to kolejna zawodniczka, która w sezonie 2011/2012 będzie grała dla Klubu Koszykarskiego ROW Rybnik.

2011-08-23 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe