Kamil Kostecki

13

Energetyk ROW - Termalica: czy piłka przekroczyła linię bramkową? (wideo)

Jeszcze na kwadrans przed końcem Energetyk ROW prowadził z Termalicą 2:1. Gole dla rybniczan zdobyli Daniel Feruga i Kamil Kostecki. W 78. minucie, po wątpliwym rzucie karnym, wyrównał Jakub Biskup. W doliczonym czasie gry na bramkę ROW-u strzelił Rafał Kujawa. Sytuację próbował ratować Marcin Skrzeszewski. Czy piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową? Trudno rozstrzygnąć. Sędzia liniowy nie miał jednak wątpliwości i Termalica wygrała w Rybniku 3:2.

2013-11-22 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Pechowy debiut Wleciałowskiego. Energetyk ROW kończył w dziewiątkę (wideo)

Pechowo swoją pracę w Rybniku rozpoczął trener Marek Wleciałowski. W 17. kolejce I ligi Energetyk ROW przegrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Olimpią Grudziądz 1:2. Jedynego gola dla ROW-u zdobył Idrissa Cissé. Rybniczanie, po czerwonych kartkach dla Kamila Kosteckiego i Marcina Grolika, kończyli mecz w dziewiątkę.

2013-11-15 00:00 Autor: Adam Doliba
17

Energetyk ROW: gol w doliczonym czasie gry. Kontrowersyjna decyzja sędziego (wideo)

W 13. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej z Dolcanem Ząbki 2:2. Gole dla rybniczan zdobyli Daniel Feruga i Marek Gładkowski.

2013-10-20 00:00 Autor: Adam Doliba
11

Energetyk ROW wygrał z Arką Gdynia (wideo - zobacz bramki)

W 11. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Arką Gdynia 2:0.

2013-10-06 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Mariusz Muszalik
27

Energetyk ROW: jest pierwsze zwycięstwo! Najwięcej zimnej krwi zachował Muszalik (wideo)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem Łęczna 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył w 86. minucie Mariusz Muszalik.

2013-09-29 00:00 Autor: Adam Doliba
25

Energetyk ROW - Sandecja: dramaturgia niczym u Hitchcocka (wideo)

Piłkarze ROW-u prowadzili z Sandecją już 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3 po rzucie karnym w 90. minucie. W doliczanym czasie rybniczanie dwa razy trafili do bramki rywala, ale sędzia za każdym razem odgwizdał spalonego. – Mieliśmy dramaturgię niczym u Hitchcocka. Na szczęście z happy endem dla nas – powiedział trener Sandecji, Ryszard Kuźma.

2013-08-30 00:00 Autor: Adam Doliba
23

Energetyk ROW – Wisła Płock, czyli I liga wraca na Gliwicką!

Już w najbliższą sobotę piłkarze ROW-u rozegrają pierwszy mecz na własnym boisku w sezonie 2013/2014. Ich rywalem będzie Wisła Płock.

2013-08-14 00:00 Autor: Adam Doliba
W meczu z GKS-em na pewno zabraknie Kamila Kosteckiego (na zdjęciu w opasce kapitana)
0

Energetyk ROW: z GKS-em bez „Kostka”

Przed piłkarzami ROW-u wyjazd do Jaworzna, gdzie swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa GKS Tychy.

2013-08-08 00:00 Autor: Adam Doliba
Idrissa Cissé zdobył w Olsztynie drugiego gola w tym sezonie
1

I liga: kolejny remis piłkarzy ROW-u

W drugiej kolejce I ligi piłkarze ROW-u zremisowali na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 1:1.

2013-08-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Daniel Feruga
7

Piłkarze ROW-u zapowiadają otwartą i ofensywną grę

Po 30 latach przerwy piłkarze ROW-u znowu zagrają na zapleczu ekstraklasy. W ten weekend rusza kolejny sezon I ligi. W pierwszej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

2013-07-26 00:00 Autor: ww, ad