RKM: do zwycięstwa poprowadził K. Fleger

Rybnickie „Rekiny” wygrały I rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.

2010-06-10 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl

W meczu I ligi RKM ROW Rybnik przegrał w Rzeszowie z Marmą Hadykówką 31:59.

2010-06-06 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
6

Żużel: R. Jamroży w półfinale IMP

W ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu najlepszym zawodnikiem rybnickich „Rekinów” był Ronnie Jamroży.

2010-05-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

Juniorzy RKM-u w finale MMPPK

W półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych żużlowcy RKM-u ROW Rybnik zajęli pierwsze miejsce.

2010-05-12 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
– Nie szło nic więcej wydobyć z tej drużyny – komentował na gorąco zaraz po meczu Dariusz Momot
12

RKM ROW przegrał w Miszkolcu

Rybnickie „Rekiny” przegrały drugi mecz w tym sezonie. Tym razem na Węgrzech z drużyną Speedway Miszkolc 39:50.

2010-05-10 00:00 Autor: Adam Doliba
Sławomir Pyszny (w środku) awansował do kolejnego etapu IMŚJ
1

RKM ROW: awansował tylko S. Pyszny

W finale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów najlepiej z rybniczan spisał się Sławomir Pyszny.

2010-04-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
W półfinale w Rybniku Rafał Fleger zajął drugie miejsce
0

RKM ROW: trzech juniorów w finale

Na stadionie przy ul. Gliwickiej został rozegrany półfinał eliminacji krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zawody wygrał Sławomir Musielak z Unii Leszno.

2010-04-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
Rybniczanie będą walczyć o finał eliminacji krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
4

Żużel: juniorzy pojadą dzień później

Z powodu złych warunków atmosferycznych półfinał eliminacji krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów został przełożony na czwartek 1 kwietnia. Początek zawodów o godzinie 14:30.

2010-03-28 00:00 Autor: Redakcja, źródło: rkm.rybnik.pl