Kamil Fleger

W IV Międzynarodowym Turnieju Żużlowym Pamięci Łukasza Romanka wygrał Nicki Pedersen.
0

Memoriał Romanka: wystartuje mistrz świata!

Przed nami jubileuszowy piąty turniej pamięci Łukasza Romanka, w którym wystąpi m.in. mistrz świata, Tomasz Gollob.

2011-05-04 00:00 Autor: Redakcja
19

Żużlowcy ROW-u lepsi od Polonii Bydgoszcz

Po emocjonującym widowisku rybnickie „Rekiny” pokonały Polonię Bydgoszcz 48:42. Na stadionie zasiadło blisko 8 tysięcy kibiców.

2011-04-10 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Żużel: trzy sparingi w cztery dni

W ciągu czterech dni żużlowcy KS ROW Rybnik rozegrali trzy sparingi.

2011-03-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
Ukrainiec Andriej Karpov będzie miał w rybnickiej drużynie kolegę ze swojego kraju
1

RKM: drugi junior z zagranicy

Nowym żużlowcem Rybnickiego Klubu Motorowego został 18-letni Volodymir Teyhel z Ukrainy.

2011-02-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
Rybniccy juniorzy pożegnali się z rozgrywkami MDMP
1

Żużel: „Rekiny” poza finałem MDMP

Rybniccy żużlowcy odpadli z rozgrywek Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.

2010-08-12 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
0

RKM ROW: juniorzy wygrali w ŚLM

W pierwszych zawodach Śląskiej Ligi Młodzieżowej wygrali żużlowcy Rybnickiego Klubu Motorowego.

2010-08-06 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

Żużel: Rafał Fleger w finale MIMP

Żużlowiec RKM-u ROW Rybnik, Rafał Fleger awansował do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

2010-07-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
0

MDMP: „Rekiny” ponownie najlepsze

Młodzieżowcy RKM-u ROW Rybnik wygrali czwartą rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.

2010-07-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
0

Srebrny Kask: dobry występ M. Domańskiego

W półfinale Srebrnego Kasku w Krośnie ósme miejsce zajął Mateusz Domański.

2010-07-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
Żużel: brązowe „Rekiny”
0

Juniorzy rybnickich „Rekinów” wywalczyli brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2010-06-12 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl