Kacper Woryna

Tauron SEC: Kacper Woryna ósmy w Güstrow
0

Dziś w niemieckim Güstrow rozpoczęły się zmagania w tegorocznych finałach Tauron Speedway Euro Championship. W indywidualnych mistrzostwach Europy rywalizuje Kacper Woryna z PGG ROW-u Rybnik.

2019-07-13 22:19 Autor: ad
PGG ROW Rybnik: Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak bez awansu do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski
0

Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak nie zdołali awansować do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Obaj zawodnicy PGG ROW-u Rybnik przepadli w półfinałach.

2019-06-12 23:31 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
PGG ROW Rybnik wygrał w Gdańsku. Siergiej Łogaczow w szpitalu
4

W 9. kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40. Po groźnie wyglądającym upadku w pierwszym biegu do szpitala został odwieziony Siergiej Łogaczow.

2019-06-09 17:04 Autor: jd
Ćwierćfinały IMP na żużlu: Kacper Woryna najlepszy w Krośnie. Awansował również Mateusz Szczepaniak
0

Kapitan PGG ROW-u Rybnik, Kacper Woryna, wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie. Do półfinałów awans wywalczył także Mateusz Szczepaniak. Z dalszej rywalizacji odpadli Robert Chmiel i Zbigniew Suchecki.

2019-06-06 18:27 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Żużel: Kacper Woryna wywalczył awans do finałowego cyklu SEC
1

Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) zakończył sobotni SEC Challenge w węgierskim Nagyhalasz na piątym miejscu. Dało mu to awans do finałowego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway Euro Championship).

2019-05-25 22:09 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Kacper Woryna i Siergiej Łogaczow z awansem do SEC Challenge
3

Dwóch reprezentantów PGG ROW Rybnik - Kacper Woryna oraz Siergiej Łogaczow wywalczyło awans do SEC Challenge, które odbędzie się już 25 maja w Nagyhalasz (Węgry).

2019-05-02 09:27 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Żużel: Kacper Woryna pojedzie w eliminacjach SEC
1

Kapitan PGG ROW Rybnik Kacper Woryna otrzymał dziś przepustkę do startów w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway Euro Championship). Taką decyzję podjęła Główna Komisja Sportu Żużlowego.

2019-04-23 20:57 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
PGG ROW Rybnik: inauguracja sezonu 2019 w Gnieźnie
2

Żużlowcy PGG ROW Rybnik zainaugurują sezon 2019 meczem w Gnieźnie. Ich rywalem będzie miejscowy Car Gwarant Start.

2019-04-12 16:31 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Kacper Woryna przed meczem z Orłem Łódź: „musimy być mocno skoncentrowani”
4

W najbliższą sobotę 6 kwietnia rybnicka drużyna żużlowa występująca po raz pierwszy oficjalnie pod nazwą PGG ROW Rybnik zainauguruje tegoroczne rozgrywki ligowe. W drugiej serii spotkań Nice 1. Ligi Żużlowej rywalem rybniczan będzie ekipa Orła Łódź. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 20:15.

2019-04-04 21:26 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe klubu
Żużel: Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) awansował do finału Złotego Kasku
1

Kapitan PGG ROW Rybnik, Kacper Woryna, wywalczył awans do finału Złotego Kasku. Ta sztuka nie udała się pozostałym reprezentantom rybnickich „Rekinów”, Mateuszowi Szczepaniakowi i Zbigniewowi Sucheckiemu.

2019-04-02 21:03 Autor: jd