Kacper Woryna

„Bomber” w akcji
4

ŻKS ROW: „Bomber” wraca do Rybnika! „Cieszę się, że będziemy go mieli w zespole”

Po kilku latach przerwy do rybnickiego klubu wrócił Chris Harris. To drugi Anglik, po Lewisie Bridgerze, który w sezonie 2014 będzie bronił barw ŻKS-u ROW Rybnik.

2013-11-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
0

ŻKS ROW: K. Woryna zostaje w Rybniku

Informacje o tym, że Kacper Woryna zostaje w ŻKS-ie ROW Rybnik, zostały potwierdzone dwuletnim kontraktem.

2013-11-16 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
4

ŻKS ROW kompletuje skład. Znamy nazwiska nowych żużlowców

Podczas konferencji prasowej prezes ŻKS-u ROW Rybnik, Krzysztof Mrozek, przedstawił nazwiska nowych zawodników rybnickiej drużyny.

2013-11-08 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Żużel: S. Ułamek wywalczył puchar prezydenta Rybnika

Sezon żużlowy 2013 w naszym mieście można uznać za zamknięty. Jego ostatnim akcentem był turniej o puchar prezydenta Rybnika.

2013-10-20 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
0

Żużel: „tor nabrał wody i jechało się dosyć ciężko”

Na torze przy ul. Gliwickiej odbył się Młodzieżowy Turniej Indywidualny. Jego zwycięzcą został Patryk Malitowski.

2013-10-14 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
Alex Zgardziński i Kacper Woryna
3

Żużel: przyjdź i zobacz w akcji juniorów z całej Polski

Żużlowy Klub Sportowy ROW Rybnik zaprasza kibiców „czarnego sportu” na Młodzieżowy Turniej Indywidualny.

2013-10-09 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Żużel: nieudany występ w Ostrowie

W II Memoriale Władysława Pietrzaka żużlowiec ROW-u Rybnik, Kacper Woryna, zajął 15. miejsce.

2013-10-03 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
11

ŻKS ROW rozgromił KSM. Wielka feta na zakończenie sezonu!

W ostatnim spotkaniu sezonu żużlowcy ROW-u pokonali KSM Krosno 65:25. Po meczu rozpoczęło się wielkie świętowanie awansu do I ligi.

2013-09-22 00:00 Autor: Adam Doliba
6

ŻKS ROW - Wanda: zasłużone zwycięstwo po pechowym początku

W meczu na szczycie żużlowej II ligi ŻKS ROW Rybnik pokonał Wandę Kraków 56:33.

2013-09-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
10

Sensacyjny zwycięzca turnieju pamięci Łukasza Romanka

Zwycięzcą VII Międzynarodowego Turnieju Pamięci Łukasza Romanka został junior Sparty Wrocław, Patryk Malitowski. Kolejne miejsca zajęli Nicki Pedersen i Tai Woffinden.

2013-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba