Julia Kowalczyk

Judo: J. Kowalczyk na podium Grand Slam w Baku
12

Dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk, zajęła trzecie miejsce w zawodach Grand Slam w Baku. To był debiut 19-latki w imprezie tej rangi.

2017-03-10 21:06 Autor: Adam Doliba
Judo: Agata Perenc i Julia Kowalczyk walczyły w GP w Dusseldorfie. Która wypadła lepiej?
6

Agata Perenc i Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik po starcie w Grand Prix w Dusseldorfie do czwartku będą trenować w Niemczech.

2017-02-28 15:22 Autor: ad, źródło: judorybnik.pl
Rybniccy dżudocy trenują w Japonii
0

Anna Borowska i Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik oraz Agata Perenc i Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik wyjechali na treningi do Japonii.

2016-11-23 18:46 Autor: Adam Doliba
Marszałek województwa nagrodził rybniczan
0

Wręczono Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego za wybitne osiągnięcia sportowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się sportowcy z Rybnika.

2016-10-20 19:42 Autor: Adam Doliba, źródło: slaskie.pl
Judo: Julia Kowalczyk z medalem mistrzostw Europy
0

W mistrzostwach Europy juniorek w hiszpańskiej Maladze reprezentantka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk, wywalczyła brązowy medal.

2016-09-19 21:00 Autor: Adam Doliba
Polonia Rybnik po rozłamie prze dalej. „Każda osoba jest dla nas jednakowo ważna”
3

Tydzień po publikacji naszego artykułu o konflikcie w Polonii Rybnik, prezes klubu Juliusz Kowalczyk zwołał konferencję prasową. Odniósł się do zarzutów jakie padły ze strony trenera Artura Kejzy i byłych już zawodników Polonii. Jedno jest pewne – klub prze do przodu i zapowiada przed jakimi wyzwaniami czekają jego wychowankowie.

2016-09-19 11:35 Autor: bf
Judo: Julia Kowalczyk na podium w Berlinie
0

Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik zdobyła brązowy medal w wadze 57 kg Pucharu Europy Juniorek w Berlinie. W imprezie wystartowało 524 zawodników z 38 państw. W wadze 57 kg rywalizowało 48 dżudoczek z 20 państw.

2016-08-01 12:13 Autor: Adam Doliba
Julia Kowalczyk druga w Pucharze Europy w Gdyni
2

W miniony weekend w Gdyni odbył się Puchar Europy Juniorów w judo. W kategorii wagowej 57 kg wystąpiły dwie zawodniczki Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk i Zuzanna Komarek.

2016-07-18 17:02 Autor: Adam Doliba
0

Judo: Julia Kowalczyk ponownie mistrzynią Polski juniorek

Trzy medale mistrzostw Polski juniorów i juniorek przywieźli z Kątów Wrocławskich reprezentanci Polonii Rybnik.

2016-04-03 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: Katarzyna Kłys i Anna Borowska najlepsze w Pucharze Europy w Sarajewie

Katarzyna Kłys i Anna Borowska z Polonii Rybnik zwyciężyły w swoich kategoriach w zawodach Pucharu Europy w judo w Sarajewie.

2016-03-22 00:00 Autor: Adam Doliba