Julia Kowalczyk

Start w Igrzyskach Olimpijskich w Rio ma zapewniony Katarzyna Kłys
1

Rybniccy judocy szykują formę na Igrzyska Olimpijskie w Rio. „Celem jest medal”

- Stanowimy część reprezentacji Polski, jesteśmy w jednej drużynie. Celem jest medal na Igrzyskach Olimpijskich i wszystko temu podporządkujemy – podkreślił niedawno na spotkaniu Juliusz Kowalczyk prezes Polonii Rybnik. Katarzyna Kłys – zawodniczka rybnickiego klubu judo już wywalczyła awans do Rio. W kolejce jest jeszcze Agata Perenc.

2016-02-04 00:00 Autor: bf
Trener Artur Kejza ze swoimi podopiecznymi – Julią Kowalczyk i Anną Borowską
2

Judo: Artur Kejza trenerem 2015 roku

Wśród wyróżnionych podczas gali Polskiego Związku Judo w Elblągu znaleźli się przedstawiciele Polonii Rybnik.

2016-01-19 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: to szczególny rok dla Polonii Rybnik. W sobotę gala w teatrze

Już w najbliższą sobotę 19 grudnia o godz. 17:00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej judocy Polonii Rybnik zaprezentują się rybnickiej publiczności. XIV Gala Judo – Rybnik 2015 będzie miała jak co roku uroczysty charakter.

2015-12-16 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piotr Kuczera przed wejściem na halę w Abu Zabi
2

Judo: Piotr Kuczera brązowym medalistą mistrzostw świata juniorów

Znakomity wynik w mistrzostwach świata juniorów w judo w Abu Zabi uzyskał reprezentant Polonii Rybnik, Piotr Kuczera. Dobrze spisała się również jego koleżanka z klubu, Julia Kowalczyk.

2015-10-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Julia Kowalczyk, trener Artur Kejza i Piotr Kuczera
1

Judo: Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera z brązowymi medalami mistrzostw Europy

Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera z Polonii Rybnik zdobyli brązowe medale mistrzostw Europy juniorów w judo.

2015-09-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Piotr Kuczera w akcji
3

Puchar Europy Juniorów w judo: Piotr Kuczera doczekał się Mazurka Dąbrowskiego

- Wreszcie doczekałem się Mazurka Dąbrowskiego podczas międzynarodowych zawodów – powiedział Piotr Kuczera (KS Polonia Rybnik), który zwyciężył w wadze -90 kg podczas Pucharu Europy Juniorów we Wrocławiu.

2015-07-20 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
7

Znakomity występ dżudoków Polonii Rybnik w mistrzostwach Polski

W klasyfikacji medalowej mistrzostw Polski seniorów w judo Polonia Rybnik zajęła drugie miejsce. Tytuły mistrzowskie obronili Katarzyna Kłys i Piotr Kuczera.

2015-04-26 00:00 Autor: Adam Doliba
0

MP juniorów w judo: Piotr Kuczera i Julia Kowalczyk ze złotymi medalami

Podczas mistrzostw Polski juniorów w judo dwa złote medale wywalczyli reprezentanci Polonii Rybnik.

2015-04-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Pokaz judo wykonany przez Mariana Tałaja i Adriana Walę
0

Rybnickie kluby zaprezentowały się na 16. Pikniku Olimpijskim

Dżudocy i pięściarze z rybnickich klubów wzięli udział w 16. edycji Pikniku Olimpijskiego, który odbył się w Parku Śląskim w Chorzowie (Duża Łąka).

2014-09-19 00:00 Autor: Adam Doliba
Julia Kowalczyk na podium mistrzostw Europy w Atenach
1

Polonia Rybnik: brąz ME po 20 latach. Trzy medale OOM w judo

W ostatnich tygodniach dżudocy Polonii Rybnik osiągnęli kilka znaczących sukcesów. Najważniejszy z nich to brązowy medal mistrzostw Europy kadetów.

2014-08-04 00:00 Autor: ad, źródło: judorybnik.pl