Joanna sobota

RMKS Xbest Rybnik wygrywa 5. mecz w I lidze. Horror z happy endem w Boguszowicach
0

Rybniczanki przegrywały już 9 punktami, ale zdołały wrócić do gry, odrobiły straty i w ostatnich minutach dwiema trójkami wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca. Wynik 60:59 wprawił w euforię kibiców w hali w Boguszowicach. RMKS Xbest Rybnik pokonał wyżej notowaną ekipę Dijo Maximus Kąty Wrocławskie i odniósł piąte zwycięstwo w I lidze.

2022-01-22 19:49 Autor: Tomasz Raudner
1 liga: RMKS XBEST postawił się w Krakowie. Gra lepsza od wyniku
0

Od porażki 70:89 rozpoczęły pierwszoligowy bój koszykarki RMKS XBEST Rybnik. Beniaminek zaprezentował jednak dobrą koszykówkę, a wynik „rozjechał” się dopiero w dwóch ostatnich minutach meczu. - Wynik nie odzwierciedlał tego, co było na boisku i jestem przekonany, że grając tak mecze, jak te cztery piąte meczu w Krakowie, to mamy szanse szukać swoich zwycięstw i utrzymać się w lidze – komentował na gorąco Grzegorz Korzeń, trener.

2021-10-02 23:31 Autor: tora
XBEST sponsorem tytularnym RMKS Rybnik w I lidze
1

Podpisanie umowy o sponsoring tytularny było głównym punktem konferencji prasowej RMKS XBEST-u Rybnik przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem I ligi koszykówki kobiet. Była okazja do rozmowy o sponsorowaniu klubu, celach sportowych, drużynie, komplikacjach wynikających z konieczności dostosowania się do wymogów pandemicznych.

2021-09-15 09:46 Autor: Tomasz Raudner