Jeździectwo Rybnik

Mazurek Dąbrowskiego dla Marty Piszczek w Bratysławie
0

Rybnicka amazonka Marta Piszczek po bardzo udanych startach w turnieju w Krakowie (2. i 3. miejsce w dwóch klasach) wygrała w turnieju Danube Champions w Bratysławie.

2023-11-03 21:16 Autor: Adam Doliba
Jeździectwo: rybniczanka Marta Piszczek na podium w Krakowie
0

Bardzo udany występ w międzynarodowym turnieju jeździeckim w Krakowie ma za sobą Marta Piszczek z Rybnika.

2023-10-26 10:15 Autor: Adam Doliba
Rybniczanka Marta Piszczek „czarnym koniem” 15. Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni
0

W dniach 1-3 września odbyły się finały 15. edycji Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni w Olszy. W imprezie sporą niespodziankę sprawiła rybniczanka Marta Piszczek.

2023-09-05 17:36 Autor: ad
Silesia Equestrian: hymn Polski dla rybniczanki Marty Piszczek
0

Międzynarodowe zawody w skokach Silesia Equestrian okazały się szczęśliwe dla Marty Piszczek z Rybnika.

2023-07-16 22:39 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Jeździectwo: Mazurek Dąbrowskiego w Bratysławie dla rybniczanki Marty Piszczek
0

Marta Piszczek z Rybnika na koniu Mavander wygrała brązową rundę International CSI 2* Danube Championship w Bratysławie.

2023-03-12 11:52 Autor: Adam Doliba
Jeździectwo: rybniczanka Marta Piszczek wygrała finał ogólnopolskiego turnieju w Lesznie
0

14-letnia zawodniczka klubu jeździeckiego KJK Elizar Jejkowice, Marta Piszczek, w doskonałym stylu z przewagą ponad 4 sekund wygrała finałowy konkurs ogólnopolskiego turnieju w Lesznie w klasie N.

2022-12-13 17:53 Autor: ad
Marta Piszczek na podium 5. etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej
0

Trzecie miejsce w silnie obsadzonym seniorskim turnieju Polskiej Ligi Jeździeckiej to jedno z największych osiągnięć rybniczanki, 14-letniej amazonki Marty Piszczek.

2022-07-09 22:07 Autor: Adam Doliba
Jeździectwo: Marta Piszczek z Rybnika na podium międzynarodowego turnieju CSI Zielona Góra 2022
0

Reprezentująca Polskę rybniczanka Marta Piszczek zajęła 2. miejsce w finale międzynarodowego turnieju CSI Zielona Góra 2022 w klasie Elite Tour.

2022-04-26 21:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Jeździectwo: Marta Piszczek na podium w Lesznie
1

Rybniczanka Marta Piszczek udanie rozpoczęła sezon 2022 zajmując drugie miejsce w finałowym konkursie Małej Rundy podczas ogólnopolskiego turnieju w Lesznie.

2022-02-06 18:33 Autor: ad
Jeździectwo: Marta Piszczek pierwsza w Michałowicach
0

W międzynarodowych zawodach Cracovia Szary Equestrian Show w Michałowicach, w których rywalizowali zawodnicy z 14 państw, znakomicie spisała się 13-letnia Marta Piszczek. Młoda rybniczanka wygrała i usłyszała Mazurka Dąbrowskiego.

2021-10-24 20:16 Autor: ad