Jarosław Wieczorek

16

Porażka z Kolejarzem. Trudna sytuacja piłkarzy ROW-u (wideo - zobacz skrót meczu)

Po czterech meczach bez porażki Energetyk ROW Rybnik uległ na własnym boisku Kolejarzowi Stróże 1:2.

2014-05-22 00:00 Autor: Adam Doliba
5

Energetyk ROW zremisował z Arką Gdynia. „Szkoda, że dwa razy goniliśmy wynik” (wideo - zobacz skrót meczu)

W 28. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował z Arką Gdynia 2:2. Gole dla rybniczan zdobyli Kamil Kostecki i Jarosław Wieczorek.

2014-05-04 00:00 Autor: Adam Doliba
Gimnazjum 6 Rybnik
0

Podopieczni R. Buchały i J. Wieczorka najlepsi w turnieju szkół gimnazjalnych

ZS nr 3 zorganizował V Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika – Adama Fudalego oraz Posła na Sejm RP i Prezesa KS Energetyk ROW – Grzegorza Janika.

2014-04-19 00:00 Autor: Adam Doliba
10

Po pół roku Energetyk ROW w końcu zwycięski! „W Rybniku jeszcze nikt nie wywiesił białej flagi” (wideo)

Piłkarze ROW-u odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Po dwóch golach Cisse i jednym Sobczaka wygrali oni z Okocimskim Brzesko 3:0.

2014-04-11 00:00 Autor: Adam Doliba
0

ZS nr 3: otwarty trening poprowadzili m.in. piłkarze ROW-u

Na boisku Zespołu Szkół nr 3 odbył się pierwszy z kilku zaplanowanych na ten rok, otwartych treningów piłkarskich organizowanych przez Szkółkę Piłkarską RKP ROW Rybnik oraz Zespół Szkół nr 3.

2014-04-11 00:00 Autor: ad
4

Energetyk ROW rozpoczyna rundę wiosenną. „Trzon zespołu został zachowany”

Już w piątek Energetyk ROW Rybnik rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej. Przed podopiecznymi trenera Marka Wleciałowskiego trudna walka o utrzymanie w I lidze.

2014-03-06 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Energetyk ROW wznowił treningi

Dziś po dłuższej przerwie wspólne treningi wznowiła pierwsza drużyna Energetyka ROW Rybnik.

2014-01-14 00:00 Autor: ad, źródło: energetykrow.rybnik.pl
25

Energetyk ROW - Sandecja: dramaturgia niczym u Hitchcocka (wideo)

Piłkarze ROW-u prowadzili z Sandecją już 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3 po rzucie karnym w 90. minucie. W doliczanym czasie rybniczanie dwa razy trafili do bramki rywala, ale sędzia za każdym razem odgwizdał spalonego. – Mieliśmy dramaturgię niczym u Hitchcocka. Na szczęście z happy endem dla nas – powiedział trener Sandecji, Ryszard Kuźma.

2013-08-30 00:00 Autor: Adam Doliba
W meczu z GKS-em na pewno zabraknie Kamila Kosteckiego (na zdjęciu w opasce kapitana)
0

Energetyk ROW: z GKS-em bez „Kostka”

Przed piłkarzami ROW-u wyjazd do Jaworzna, gdzie swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa GKS Tychy.

2013-08-08 00:00 Autor: Adam Doliba