II liga

Koszykówka: osłabiony RMKS lepszy w derbach regionu
0

Zmagająca się z kłopotami zdrowotnymi drużyna RMKS Rybnik odniosła wyjazdowe zwycięstwo w II lidze koszykówki kobiet. W Raciborzu rybniczanki pokonały tamtejszy RKK AZS 65:53.

2019-12-01 12:29 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: RMKS Rybnik gromi. Młodzież w rolach głównych
0

RMKS Rybnik rozgromił we wtorek we własnej hali UKS "Dwójkę" Kamienica Polska 92:32. Po tej wygranej rybniczanki awansowały na trzecie miejsce w tabeli II ligi.

2019-11-27 07:42 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: minimalna porażka RMKS Rybnik w Rudzie Śląskiej
0

Porażką 74:78 zakończył się wyjazdowy mecz RMKS Rybnik z Pogonią Ruda Śląska w II lidze koszykówki kobiet. Na przegranej rybniczanek zaważyła fatalny trzecia kwarta i strata najlepszej zawodniczki Agaty Majki, która musiała zejść za faule na początku czwartej kwarty.

2019-11-13 12:36 Autor: tora
Koszykówka: RMKS Rybnik pewnie pokonał ISWJ Wisła
0

Niedzielny pojedynek w II lidze kobiet pomiędzy RMKS Rybnik a ISWJ Wisła nie przyniósł niespodzianki. Rybniczanki wygrały z wiślaczkami 80:66.

2019-10-27 17:15 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: ISWJ Wisła niedzielnym rywalem RMKS Rybnik
0

W porze obiadowej koszykarki RMKS Rybnik zmierzą się na własnym terenie z ISWJ Wisła. Mecz odbędzie się w niedzielę. Początek o godz. 12.00.

2019-10-25 16:47 Autor: tora
Koszykówka: cenne zwycięstwo RMKS w Katowicach
0

Wynik tego meczu może być kluczowy dla końcowej tabeli – mówił przed wyjazdowym pojedynkiem z AZS Katowice Grzegorz Korzeń. Trener RMKS może być zadowolony, gdyż jego podopieczne wygrały z akademiczkami 64:55 i awansowały na pierwsze miejsce w tabeli.

2019-10-20 18:40 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: łatwe zwycięstwo RMKS. W sobotę ciężka wyprawa do Katowic
0

Bez większych problemów koszykarki RMKS Rybnik pokonały RKK AZS Racibórz 66:46 w czwartkowym meczu II ligi. Już w sobotę rybniczanki czeka znacznie trudniejsza przeprawa - wyjazdowy pojedynek z AZS UŚ Katowice.

2019-10-17 23:23 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: to już dziś! RMKS gra z Raciborzem
1

Już dziś koszykarki RMKS Rybnik podejmą drużynę RKK AZS Racibórz. Mecz odbędzie się o godz. 18.15 w hali MOSiR w Boguszowicach.

2019-10-17 06:53 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: Zagłębie za mocne dla RMKS
0

RMKS Rybnik przegrał 62:78 z Zagłębiem Sosnowiec mecz w II lidze koszykówki kobiet.

2019-10-13 10:34 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: do Rybnika przyjeżdża faworyt, ciężkie zadanie przed RMKS
0

Przed RMKS Rybnik pierwszy mecz w sezonie II ligi koszykówki na własnym parkiecie. Rybniczanki podejmą Zagłębie Sosnowiec będące jednym z faworytów do wygrania ligi.

2019-10-11 14:50 Autor: Tomasz Raudner