Grzegorz Korzeń

Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik odpalił w ostatniej kwarcie. Widzew pokonany!
0

Dziś w hali w Boguszowicach koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie.

2023-11-14 21:35 Autor: Adam Doliba
I liga koszykówki kobiet. RMKS Xbest Rybnik celuje w play-offy
0

Już za tydzień na parkiety I ligi wybiegną koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik. Co przed startem sezonu mają do powiedzenia trenerzy Adam Rener i Grzegorz Korzeń?

2023-09-30 13:00 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik wygrywa 5. mecz w I lidze. Horror z happy endem w Boguszowicach
0

Rybniczanki przegrywały już 9 punktami, ale zdołały wrócić do gry, odrobiły straty i w ostatnich minutach dwiema trójkami wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca. Wynik 60:59 wprawił w euforię kibiców w hali w Boguszowicach. RMKS Xbest Rybnik pokonał wyżej notowaną ekipę Dijo Maximus Kąty Wrocławskie i odniósł piąte zwycięstwo w I lidze.

2022-01-22 19:49 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka, I liga: Widzew za mocny dla RMKS XBEST Rybnik
0

RMKS XBEST Rybnik przegrał u siebie z Widzewem Łódź 61:79 w meczu I ligi koszykówki kobiet. Ambitna postawa rybniczanek nie wystarczyła na niepokonaną w lidze drużynę z Łodzi.

2021-11-06 19:24 Autor: tora
Koszykówka: RMKS XBEST z pierwszym zwycięstwem w I lidze!
0

Koszykarki RMKS XBEST Rybnik odniosły pierwsze zwycięstwo w I lidze! Na wygraną czekały do piątej kolejki, w której zwyciężyły na wyjeździe z Dijo Maximus Kątami Wrocławskimi. Biorąc pod uwagę datę 31 października, można powiedzieć, że wygrywając 69:51 sprawiły gospodyniom niezłego psikusa.

2021-10-31 16:21 Autor: tora
Koszykówka, I liga: Leszno górą w Rybniku
0

Po dość słabym meczu RMKS XBEST Rybnik przegrał 48:69 z Pompaksem Tęczą Leszno w meczu I ligi koszykówki kobiet. Rybniczanki pozostają bez zwycięstwa w lidze.

2021-10-24 18:27 Autor: tora
1 liga: RMKS XBEST postawił się w Krakowie. Gra lepsza od wyniku
0

Od porażki 70:89 rozpoczęły pierwszoligowy bój koszykarki RMKS XBEST Rybnik. Beniaminek zaprezentował jednak dobrą koszykówkę, a wynik „rozjechał” się dopiero w dwóch ostatnich minutach meczu. - Wynik nie odzwierciedlał tego, co było na boisku i jestem przekonany, że grając tak mecze, jak te cztery piąte meczu w Krakowie, to mamy szanse szukać swoich zwycięstw i utrzymać się w lidze – komentował na gorąco Grzegorz Korzeń, trener.

2021-10-02 23:31 Autor: tora
RMKS XBEST Rybnik rozpoczyna sezon. Zobacz mecz z Krakowa w internecie
0

Koszykarki RMKS XBEST Rybnik rozpoczynają w sobotę sezon I ligi koszykówki kobiet. Wyjazdowy pojedynek będzie można zobaczyć w internecie.

2021-10-01 08:00 Autor: tora
XBEST sponsorem tytularnym RMKS Rybnik w I lidze
1

Podpisanie umowy o sponsoring tytularny było głównym punktem konferencji prasowej RMKS XBEST-u Rybnik przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem I ligi koszykówki kobiet. Była okazja do rozmowy o sponsorowaniu klubu, celach sportowych, drużynie, komplikacjach wynikających z konieczności dostosowania się do wymogów pandemicznych.

2021-09-15 09:46 Autor: Tomasz Raudner
MMP w koszykówce 3x3: dziewczyny z RMKS-u Rybnik lubią brąz
0

W Ostrowi Mazowieckiej zostały rozegrane Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3 do lat 17. W imprezie bardzo dobrze spisała się drużyna RMKS-u Rybnik, która zajęła trzecie miejsce.

2021-08-29 22:01 Autor: Adam Doliba