Glucose ROW: Energa za mocna. Popis gry Rymarenko

Energa Toruń nie pozostawiła złudzeń rybnickim koszykarkom kto jest lepszy i pewnie awansowała do półfinału rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet.

2015-03-24 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: basketligakobiet.pl
0

Glucose ROW vs. Energa już we wtorek! „Czeka nas kolejny bardzo trudny pojedynek”

– Nie zamierzamy poddać się bez walki i zrobimy wszystko, aby ten mecz był możliwie jak najbardziej wyrównany – zapowiedział przed spotkaniem z Energą Toruń trener rybnickich koszykarek Kazimierz Mikołajec.

2015-03-23 00:00 Autor: ad
0

Glucose ROW w Toruniu: wyrównany mecz tylko przez kwadrans

W pierwszym meczu fazy play-off rybnickie koszykarki przegrały na wyjeździe z Energą Toruń 69:86.

2015-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
Katarzyna Suknarowska
2

Porażka na zakończenie rundy zasadniczej. Suknarowska i Harris ponownie w Rybniku

W jedynym sobotnim meczu Tauron Basket Ligi Kobiet rybnickie koszykarki przegrały z Energą Toruń 55:72. W niedzielę dokończenie ostatniej kolejki rundy zasadniczej.

2015-03-08 00:00 Autor: Adam Doliba
6

Zaskakująca porażka rybnickich koszykarek. „W końcówce zabrakło zimnej głowy”

W starciu z Chematem Basketem Konin rybniczanki prowadziły prawie całe spotkanie. Niestety z parkietu w hali w Boguszowicach zeszły pokonane.

2015-03-05 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: basketrow.pl
2

Glucose ROW blisko utrzymania 6. miejsca. Pozostały dwa mecze

W najbliższą środę i sobotę Glucose ROW Rybnik rozegra dwa ostatnie mecze rundy zasadniczej Tauron Basket Ligi Kobiet. Oba spotkania odbędą się w hali w Boguszowicach.

2015-03-02 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Glucose ROW prowadził w Lublinie aż do początku czwartej kwarty

Rybnickie koszykarki przegrały w Lublinie, choć prowadziły przez trzy kwarty. Ostatnie 10 minut to jednak dominacja gospodyń.

2015-02-21 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: basketligakobiet.pl
0

Glucose ROW: Akademiczki z Gorzowa lepsze od rybniczanek

W rozegranym awansem meczu Tauron Basket Ligi Kobiet rybnickie koszykarki przegrały w Boguszowicach z KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

2015-02-18 00:00 Autor: ad
Glucose ROW po raz drugi w tym sezonie wygrał z MKK Siedlce. W listopadzie ubiegłego roku na parkiecie w Rybniku padł wynik 68:63
4

Glucose ROW: Siedlce zdobyte! W środę przyjadą gorzowianki

Rybnickie koszykarki odniosły ważne zwycięstwo w Siedlcach. A już w środę do Boguszowic przyjedzie piąty w tabeli KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

2015-02-15 00:00 Autor: ad, źródło: basketrow.pl
– Element, który przesądził o naszej porażce, to zbiórki – mówił po meczu trener Mikołajec
0

Glucose ROW: udany rewanż Ślęzy. „Rywalki dominowały na tablicy”

Koszykarkom z Wrocławia udał się rewanż za porażkę na ich parkiecie. W Rybniku Ślęza wygrała 72:64.

2015-02-08 00:00 Autor: Adam Doliba