Glucose ROW Rybnik

3

Motyl gotowa na Ślęzę. W sobotę Basket Liga Kobiet wraca do Rybnika!

Po dłuższej przerwie rybnickie koszykarki wracają na parkiet w Boguszowicach. Przypomnijmy, że ostatni mecz we własnej hali Glucose ROW rozegrał 10 grudnia ubiegłego roku.

2015-02-05 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: basketrow.pl
9

Glucose ROW: klęska w Krakowie. Kontuzja Katarzyny Motyl

Występująca w Eurolidze Wisła Can-Pack Kraków nie pozostawiła złudzeń rybnickim koszykarkom i pokonała Glucose ROW różnicą 61 punktów!

2015-02-01 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
4

Wielkie emocje w Łodzi. Drey Mingo trafia równo z końcową syreną!

Po dramatycznej końcówce rybnickie koszykarki wygrały w Łodzi z Widzewem.

2015-01-17 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: basketligakobiet.pl
Drey Mingo poprowadziło Glucose ROW do zwycięstwa w Gdyni
3

Gdynia szczęśliwa dla rybnickich koszykarek. Rewelacyjny występ Drey Mingo

Po dłuższej przerwie na parkiety Tauron Basket Ligi Kobiet wróciły rybnickie koszykarki. W Gdyni wygrały one z miejscowym Basketem różnicą 11 punktów.

2015-01-10 00:00 Autor: Adam Doliba
Drużyny kabareciarzy i przyjaciół skrzyknęła się do ''słit foci''
0

Rywalizacja, zabawa i „selfie” - Kosmiczny Mecz 2014 przeszedł do historii. Ile zebrano pieniędzy?

Hala sportowa w Boguszowicach pękała wczoraj w szwach. Rybniczanie przyszli zobaczyć pojedynek pomiędzy kabareciarzami i ich przyjaciółmi, a zespołami reprezentującymi barwy naszego miasta. Nie zabrakło wielu emocji, sportowej rywalizacji i zabawy. Konto WOŚP zasilił też spory zastrzyk gotówki.

2015-01-05 00:00 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
0

Wkrótce Kosmiczny Mecz. Drużyny zaprezentują się wcześniej w Focusie

Nie możecie się już doczekać Kosmicznego Meczu? Dobrze się składa, w sobotę (3 stycznia) o godzinie 16.00 w Focus Mall Rybnik odbędzie się prezentacja drużyn biorących udział w tym wydarzeniu. Kogo spotkamy w Focusie?

2014-12-31 00:00 Autor: bf
2

Klęska na zakończenie roku. Artego rozbiło Glucose ROW

Nie udała się rybnickim koszykarkom wyprawa do Bydgoszczy na mecz z Artego.

2014-12-21 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
Kosmiczny mecz z 2014 roku
1

Zbliża się Kosmiczny Mecz. Znamy już składy drużyn

Tuż po Nowym Roku w Rybniku odbędzie się tradycyjny, charytatywny Kosmiczny Mecz. Organizatorzy podali nam skład drużyn, które wystąpią w hali w Boguszowicach.

2014-12-20 00:00 Autor: ww
2

Glucose ROW wygrał w Toruniu tylko dwie kwarty

W 11. kolejce Tauron Basket Ligi Kobiet rybnickie koszykarki przegrały w Toruniu 66:79.

2014-12-14 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Koszykarki Glucose ROW przespały początek. Rewelacyjny występ Metcalf

Rybnickie koszykarki nie sprawiły niespodzianki i przegrały w wicemistrzem Polski, CCC Polkowice. Ponad połowę punktów dla swojej drużyny zdobyła Leah Metcalf.

2014-12-10 00:00 Autor: ad, źródło: basketligakobiet.pl