GKS Tychy

7

Energetyk ROW: pozostały dwie kolejki. Czy zdarzy się cud?

Do zakończenia sezonu piłkarskiej I ligi pozostały dwie kolejki. W ostatnich meczach Energetyk ROW Rybnik zmierzy się z Chojniczanką Chojnice i Olimpią Grudziądz.

2014-05-28 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
8

Energetyk ROW: już dziś mecz z GKS-em Tychy

Przed rybnickimi piłkarzami starcie z GKS-em Tychy. W czwartek rusza przedsprzedaż biletów.

2014-03-12 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Po słabej grze ROW przegrał ze Stomilem. „Szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię”

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze ROW-u zagrali bardzo słabo. Na stadionie przy ul. Gliwickiej zasłużone zwycięstwo odniósł Stomil Olsztyn. Gole dla przyjezdnych zdobyli Piotr Darmochwał i Michał Trzeciakiewicz.

2014-03-07 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Energetyk ROW rozpoczyna rundę wiosenną. „Trzon zespołu został zachowany”

Już w piątek Energetyk ROW Rybnik rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej. Przed podopiecznymi trenera Marka Wleciałowskiego trudna walka o utrzymanie w I lidze.

2014-03-06 00:00 Autor: Adam Doliba
8

Energetyk ROW: trzeci mecz i trzeci remis (wideo)

W 3. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował w Jaworznie z GKS-em Tychy 2:2.

2013-08-10 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
W meczu z GKS-em na pewno zabraknie Kamila Kosteckiego (na zdjęciu w opasce kapitana)
0

Energetyk ROW: z GKS-em bez „Kostka”

Przed piłkarzami ROW-u wyjazd do Jaworzna, gdzie swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa GKS Tychy.

2013-08-08 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW: plan przygotowań do sezonu

Już za tydzień swój pierwszy trening przed sezonem 2013/2014 odbędą piłkarze ROW-u.

2013-06-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
0

Energetyk ROW: cztery gole w pół godziny

Przebywający na obozie w Kamieniu GKS Tychy zmierzył się z Energetykiem ROW Rybnik.

2013-01-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
15

ROW pokonał wicelidera! Trzy gole J. Wieczorka i ósma wygrana z rzędu

W 30. kolejce grupy zachodniej II ligi piłkarze Energetyka ROW Rybnik pokonali na własnym boisku GKS Tychy 3:2. Było to ich ósme zwycięstwo z rzędu na stadionie przy ul. Gliwickiej.

2012-05-09 00:00 Autor: Adam Doliba