Gabriela Króliczek

Szachy: Jakub Seemann z MKSz Rybnik podwójnym mistrzem Polski
1

W Hali Stulecia we Wrocławiu zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, w których brało udział ponad 1000 szachistów z całej Polski. Zawodnicy Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik wrócili z imprezy z pięcioma medalami.

2018-08-15 19:14 Autor: ad
Młodzi szachiści z Rybnika mistrzami Polski!
0

Od 4 do 7 maja uczniowie klasy III c Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Rybniku a zarazem zawodnicy Miejskiego Klubu Szachowego wystartowali w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Chrustach. Po zaciętej walce reprezentacja naszego miasta stanęła na najwyższym stopniu podium.

2017-05-14 13:51 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Szkolne wicemistrzostwo Polski w szachach dla Rybnika!
1

Najlepsi szachiści spośród rybnickich uczniów wzięli udział w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w szachach. Młodzi zawodnicy zajęli w zawodach czołowe miejsca w swoich grupach.

2017-01-25 07:00 Autor: df
0

Szachy: grad medali juniorów MKSz Rybnik w mistrzostwach Śląska

W Imielinie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich. Zawodnicy Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik wrócili z imprezy z pięcioma medalami.

2015-10-13 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Gabriela Króliczek - złoto
0

MKSz: dwa złote medale mistrzostw Śląska

W mistrzostwach Śląska juniorzy MKSz Rybnik zdobyli cztery medale, w tym dwa złote.

2015-06-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Szachy: drużynowe mistrzostwo Śląska dla juniorów z Rybnika

Miejski Klub Szachowy Rybnik potwierdził dominację w rozgrywkach juniorskich na Śląsku.

2015-06-17 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Szachy: juniorzy z Rybnika mistrzami Śląska

Po raz kolejny rybniccy szachiści potwierdzili swoje umiejętności i wygrali Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów, które odbywały się od października 2014 do stycznia 2015.

2015-01-16 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Angelika Dziodzio
0

Szachy: dwa medale Angeliki Dziodzio w mistrzostwach Polski juniorów

Miejski Klub Szachowy z Rybnika zdobył cztery medale mistrzostw Polski juniorów. Dwa z nich wywalczyła Angelika Dziodzio.

2014-08-16 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe