ROW 1964: słupek uratował Olimpię. „Szkoda, że wpadła tylko jedna bramka”

Na zakończenie tegorocznych zmagań na stadionie przy ul. Gliwickiej piłkarze ROW-u zremisowali z Olimpią Zambrów.

2015-11-21 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Efektowne zwycięstwo w Wejherowie. ROW 1964 opuścił strefę spadkową

Po wyjazdowym zwycięstwie z Gryfem Wejcherowo rybniccy piłkarze awansowali na 14. miejsce w tabeli II ligi.

2015-11-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
19

Pięć goli w meczu ROW-u z Siarką

Kibice z Rybnika doczekali się zwycięstwa! Piłkarze ROW-u wygrali dziś z Siarką Tarnobrzeg. Jednego z goli zdobył 16-latek Radosław Dzierbicki.

2015-10-09 00:00 Autor: Adam Doliba
W 71. minucie w Bytomiu nastały ciemności. Po chwili zapaliła się jedna lampa, która oświetliła pole karne.
0

ROW 1964: po awarii oświetlenia w Bytomiu szybko padły dwa gole

W 5. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali w Bytomiu z Polonią 1:1. Momentem przełomowym w meczu była... awaria oświetlenia w 71. minucie.

2015-08-26 00:00 Autor: Adam Doliba
3

KS ROW 1964: krótka przygoda z Pucharem Polski. „Dolcan po prostu był lepszy”

W I rundzie Pucharu Polski rybniccy piłkarze przegrali na własnym boisku z Dolcanem Ząbki 0:4.

2015-07-25 00:00 Autor: Adam Doliba
40

Łzy i niedowierzanie. Piłkarze ROW-u nie awansowali do I ligi

Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Energetyk ROW przegrał z ostatnią w tabeli Limanovią i kolejny sezon ponownie spędzi w II lidze.

2015-06-07 00:00 Autor: Adam Doliba
10

Energetyk ROW wygrał w Legionowie. Zobacz gole i radość piłkarzy w szatni (wideo)

W meczu 31. kolejki II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Legionovią Legionowo 3:2.

2015-05-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
7

W meczu ROW-u ze Stalą gole nie padły. „Przeciwnik postawił trudne warunki”

W 30. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali na własnym boisku ze Stalą Mielec 0:0. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę.

2015-05-16 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Energetyk ROW: do zdobycia pozostało 21 punktów. W piątek starcie z Kotwicą

Do zakończenia sezonu II ligi pozostało 7 kolejek. Przed piłkarzami ROW-u mecze z teoretycznie słabszymi rywalami.

2015-04-29 00:00 Autor: Adam Doliba
6

Zagłębie vs. Energetyk ROW: gol w ostatniej akcji meczu (wideo - zobacz bramki)

W 27. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2, choć do przerwy prowadził 1:0 po golu Marcina Grolika. Zwycięskiego gola Zagłębie strzeliło w ostatniej minucie.

2015-04-25 00:00 Autor: Adam Doliba