Energetyk ROW Rybnik

11

Energetyk ROW przegrał z Okocimskim, ale awans wciąż realny

Energetyk ROW Rybnik przegrał na własnym stadionie z walczącym o utrzymanie Okocimskim Brzesko 0:1. Pomimo porażki rybniczanie nadal liczą się w walce o awans do I ligi.

2015-05-24 00:00 Autor: Adam Doliba
7

Energetyk ROW: w sobotę starcie z Okocimskim. Pozostały trzy kolejki

W 32. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik zmierzy się na własnym stadionie z Okocimskim Brzesko. Będzie to przedostatni mecz rybniczan na boisku przy ul. Gliwickiej.

2015-05-21 00:00 Autor: Adam Doliba
10

Energetyk ROW wygrał w Legionowie. Zobacz gole i radość piłkarzy w szatni (wideo)

W meczu 31. kolejki II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Legionovią Legionowo 3:2.

2015-05-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
7

W meczu ROW-u ze Stalą gole nie padły. „Przeciwnik postawił trudne warunki”

W 30. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali na własnym boisku ze Stalą Mielec 0:0. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę.

2015-05-16 00:00 Autor: Adam Doliba
2

W sobotę Energetyk ROW podejmie Stal Mielec

W 30. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej ósmą w tabeli Stal Mielec.

2015-05-14 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Piłka nożna: kolejka niespodzianek w II lidze. Tylko remis rybniczan

W 29. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował bezbramkowo w Niepołomicach z miejscową Puszczą.

2015-05-09 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW pewnie pokonał Kotwicę. „Wywalczyliśmy cenne punkty”

W 28. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Kotwicą Kołobrzeg 3:1.

2015-05-01 00:00 Autor: Adam Doliba
Marcin Prasoł i Mieczysław Agafon
2

Energetyk ROW: różnice zdań w pracy sztabu szkoleniowego. Agafon urlopowany

Mieczysław Agafon został odsunięty od sztabu szkoleniowego Energetyka ROW Rybnik.

2015-04-29 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Energetyk ROW: do zdobycia pozostało 21 punktów. W piątek starcie z Kotwicą

Do zakończenia sezonu II ligi pozostało 7 kolejek. Przed piłkarzami ROW-u mecze z teoretycznie słabszymi rywalami.

6

Zagłębie vs. Energetyk ROW: gol w ostatniej akcji meczu (wideo - zobacz bramki)

W 27. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2, choć do przerwy prowadził 1:0 po golu Marcina Grolika. Zwycięskiego gola Zagłębie strzeliło w ostatniej minucie.

2015-04-25 00:00 Autor: Adam Doliba