W tym roku każdy z nas może zostać Mikołajem dającym prezenty z dobroci serca. Ruszamy z coroczną akcją „Zostań Świętym Mikołajem dla seniora”. Tym razem otrzymaliśmy listy z Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Rybniku i Domu Pomocy Społecznej w Lyskach. Listy seniorów wzruszają.
2022-11-26 20:56Tragiczny pożar niedaleko Rybnika. W pszowskim hostelu znaleziono ciała 5 osób
25381Policja i pogotowie na rynku. Były dwie interwencje
25075Brat pobił swoją siostrę, kobieta zmarła. Mężczyźnie grozi nawet dożywocie
21572Jejkowice: to była próba porwania dzieci? Policja zaprzecza, ale prowadzi czynności
20941Prosto przez rondo i w płot. Młody kierowca zrobił zamieszanie na obwiedni (wideo)
15629Braun i Fritz weszli do szpitala, by zatrzymać lekarkę. „Może dalej mordować?”. Służby sprawdzają, czy politycy popełnili przestępstwa (wideo)
20Akcja #STOPLidl w Rybniku. "Nie pozwolimy na zniszczenie świętego miejsca" (zdjęcia)
20Grzegorz J.: "komuś zależy na zniszczeniu mojej osoby". Ruszyło postępowanie odwoławcze byłego posła PiS
18Poseł, były wiceminister sprawiedliwości Michał Woś znacznie przekroczył prędkość. Został zatrzymany do kontroli
18Szpital w Żorach zamyka porodówkę i nie tylko! Przyszłe mamy będą jeździły m.in. do Rybnika
16Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert