Dominika Filec

Dominika Filec w drodze po mistrzostwo świata
1

W Wiedniu zawodniczka Absortio Gym Rybnik, Dominika Filec, stoczyła pojedynek o zawodowe mistrzostwo świata w kickboxingu.

2018-05-04 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Absortio Gym Rybnik: dwa tytuły mistrzowskie
0

W Kielcach odbyły się mistrzostwa Polski w muay thai. Podczas tej imprezy zawodnicy Absortio Gym Rybnik zdobyli łącznie 7 medali, w tym dwa złote.

2018-04-30 22:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kickboxing: Absortio Gym najlepszy w Polsce
0

W Gliwicach odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski w Kickboxingu organizacji WFMC. Łącznie rybnicki klub Absortio Gym zdobył 15 medali, w tym 5 złotych, 3 srebrne i 7 brązowych.

2017-11-15 17:06 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dominacja D. Filec. Gong uratował rywalkę!
1

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Boguszowicach pasjonaci sztuk walk wzięli udział w Gali Budweld Pride Grand Prix K-1. Była to pierwsza tego typu impreza w Rybniku.

2017-06-13 13:28 Autor: ad
0

Kolejne medale i sukcesy RCSW Fighter

Przedstawiamy kolejne informacje o sukcesach zawodników Rybnickiego Centrum Sztuk Walki.

2016-04-19 00:00 Autor: Adam Doliba
0

23 medale RCSW Fighter Rybnik

W miejscowości Krzepice zostały rozegrane dwa turnieje Taekwon-do: pierwsza eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Taekwon-do Cup dla dzieci klas szkoły podstawowej.

2016-03-28 00:00 Autor: ad
0

RCSW Fighter: nowości z życia klubu

Rybnickie Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik przygotowało dla nas podsumowanie najważniejszych wydarzeń w klubie w ostatnich tygodniach.

2016-03-16 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Złoty medal Ł. Kubiaka w Slovak Open

Reprezentanci Rybnickiego Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik przywieźli z zawodów Slovak Open aż 13 medali. Złoto wywalczył Łukasz Kubiak.

2016-02-25 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Trzy tytuły mistrzów świata dla zawodników RCSW Fighter Rybnik

Zawodnicy Rybnickiego Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik zdobyli 9 medali podczas Unified World Championship WTKA w hiszpańskim Benidorm.

2015-11-18 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

RCSW Fighter z medalami mistrzostw Polski

W mistrzostwach Polski w klasyfikacji klubów województwa śląskiego Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter - TKM zajęło trzecie miejsce.

2015-10-11 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe