Dietmar Brehmer

Dietmar Brehmer nie jest już trenerem ROW-u!
10

Po dzisiejszym meczu z Wartą Poznań zarząd ROW-u 1964 Rybnik postanowił za porozumieniem stron rozwiązać kontrakt z trenerem Dietmarem Brehmerem.

2016-09-30 23:11 Autor: Adam Doliba
Piłkarze ROW-u zakończyli obóz w Kamieniu
0

Podczas gdy pierwsza drużyna ROW-u 1964 Rybnik z trenerem Dietmarem Brehmerem pojechała na mecz Pucharu Polski, pozostali zawodnicy uzupełnieni młodymi wychowankami rozegrali sparing z czwartoligowym zespołem z Łazisk Górnych. Drużyna prowadzona przez drugiego szkoleniowca, Rolanda Buchałę wygrała 4:3, mimo że po pierwszej połowie przegrywała 0:2.

2016-07-18 17:37 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: męczarnie rybniczan w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Rozstrzygnęła dogrywka!
6

Dopiero po dogrywce poznaliśmy zwycięzcę spotkania rundy wstępnej Pucharu Polski, w którym zmierzyli się JKS 1909 Jarosław i ROW 1964 Rybnik.

2016-07-16 20:16 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: kadra na obóz w Kamieniu
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik rozpoczęli dziś kilkudniowy obóz. Kogo zabrał do Kamienia trener Dietmar Brehmer?

2016-07-11 21:36 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: sztab szkoleniowy bez zmian. Dwuletni kontrakt podpisał Robert Tkocz
0

Zarząd Klubu Sportowego ROW 1964 Rybnik przedłużył kontrakty z trenerami pierwszego zespołu. Dietmar Brehmer, Roland Buchała i Daniel Pawłowski będą prowadzić rybnicką drużynę w sezonie 2016/2017.

2016-06-06 22:17 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: remis w Puławach na wagę utrzymania w II lidze
1

Rybniccy piłkarze zremisowali dziś w Puławach z miejscową Wisłą 2:2. Wynik ten dał podopiecznym trenera Dietmara Brehmera utrzymanie w II lidze.

2016-05-28 19:59 Autor: Adam Doliba
5

Błękitni gromią rybniczan w pierwszej połowie. Do końca sezonu dwa mecze

W 32. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zostali rozbici przez Błękitnych Stargard.

2016-05-20 00:00 Autor: Adam Doliba
1

ROW 1964 poległ z Mielcu. Stal świętuje awans do I ligi

W meczu 31. kolejki ROW Rybnik zawitał do Mielca, gdzie tamtejsza Stal przygotowywała się do świętowania upragnionego awansu do pierwszej ligi. Rybniczanie chcieli przesunąć świętowanie chociaż o jedną kolejkę.

2016-05-15 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko, ad
3

ROW 1964 lepszy od Rakowa. Jak trener Piotr Mandrysz ocenił grę syna Pawła?

Po ciekawym meczu rybniccy piłkarze wygrali z walczącym o awans do I ligi Rakowem Częstochowa.

2016-05-11 00:00 Autor: Adam Doliba
26

ROW 1964: derby dla Polonii Bytom. „Zepsuliśmy trochę dobry start”

W meczu 22. kolejki II ligi piłkarze ROW-u przegrali na własnym boisku z Polonią Bytom 0:1.

2016-03-18 00:00 Autor: Adam Doliba