Dawid Szulik judo

Judo. Polonia Rybnik: Dawid Szulik na podium Pucharu Polski Juniorów
0

Dawid Szulik z Polonii Rybnik wywalczył brązowy medal Międzynarodowego Otwartego Pucharu Polski Juniorów w Sochaczewie.

2022-09-14 19:00 Autor: Adam Doliba
Judo: 7. miejsce Karola Kuczery w mistrzostwach Polski juniorów w Rybniku
0

W hali MOSiR-u w Rybniku-Boguszowicach odbyły się indywidualne mistrzostwa Polski juniorów i juniorek w judo. W imprezie wzięło udział troje zawodników rybnickich klubów. Najlepiej z nich spisał się Karol Kuczera.

2022-03-12 19:48 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa Polski w judo: najlepsi juniorzy powalczą w Rybniku
0

W dniach 11-13 marca w hali w Rybniku-Boguszowicach zostaną zorganizowane Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo.

2022-03-09 19:31 Autor: ad
Judo: Dawid Szulik z Polonii Rybnik na podium mistrzostw Europy kadetów
1

Dżudoka Polonii Rybnik, Dawid Szulik (73 kg) wywalczył dziś w Rydze brązowy medal mistrzostw Europy kadetów.

2021-08-18 21:31 Autor: Adam Doliba
Judo, Polonia Rybnik: Dawid Szulik z brązem Pucharu Europy Kadetów w Bukareszcie
0

Dżudoka Polonii Rybnik Dawid Szulik (73 kg) wywalczył brązowy medal Pucharu Europy Kadetów w Bukareszcie.

2021-07-18 22:29 Autor: Adam Doliba
Judo, Polonia Rybnik: Dawid Szulik ze złotym medalem OOM
0

Podczas XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Łódzkie 2021 zawodnik Polonii Rybnik Dawid Szulik okazał się najlepszy w kategorii do 73 kg.

2021-06-26 23:01 Autor: ad
Judo, Polonia Rybnik: Dawid Szulik ze złotem OOM
0

Dżudoka Dawid Szulik z Polonii Rybnik został mistrzem Polski juniorów młodszych.

2020-10-23 21:43 Autor: ad
Judo: srebro Dawida Szulika w Pucharze Europy Kadetów
0

W dniu dzisiejszym Dawid Szulik z Polonii Rybnik wywalczył srebrny medal w Pucharze Europy Kadetów w Szczyrku.

2020-10-11 20:32 Autor: ad
Puchar Polski juniorów młodszych: złoto i brąz dla Polonii Rybnik
2

W zawodach Pucharu Polski juniorów młodszych w Oleśnicy znakomicie spisali się dżudocy Polonii Rybnik.

2019-11-24 17:55 Autor: ad
Judo: Dawid Szulik z Polonii Rybnik mistrzem Polski młodzików
2

Świetny występ podczas mistrzostw Polski młodzików w Jastrzębiu-Zdroju zanotował Dawid Szulik z Polonii Rybnik. Po sześciu zwycięskich pojedynkach potwierdził, że jest najlepszym w tej chwili młodzikiem w Polsce. Złoty medal zdobyty w Jastrzębiu-Zdroju to już trzeci krążek w jego karierze. Wcześniej, kolejno w 2017 i 2018 roku, zdobywał brąz.

2019-10-22 22:39 Autor: ad, źródło: materiały prasowe