Dawid Piestrzyński

Miniżużel: Rybki Rybnik dominowały w Częstochowie
0

Kolejny dobry start w Drużynowych Mistrzostwach Polski w miniżużlu zanotowały Rybki Rybnik.

2020-10-12 21:50 Autor: ad, źródło: sportowefakty.wp.pl
Dawid Piestrzyński piąty w Rybniku
0

Na torze przy ul. Gliwickiej w Rybniku został zorganizowany turniej o Puchar Ekstraligi 250 cc.

2020-09-16 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pucharu Ekstraligi w klasie 250 cc: Chlebowski i Piestrzyński pojechali na „szóstkę” w Zielonej Górze
0

W Zielonej Górze ścigała się młodzież. W czwartej rundzie Pucharu Ekstraligi w klasie 250 cc rywalizowali Lech Chlebowski (PGG ROW Rybnik) i Dawid Piestrzyński (Rybki Rybnik).

2020-08-27 21:38 Autor: ad
IMP w miniżużlu: Szymon Ludwiczak z kompletem w Rędzinach
0

Szymon Ludwiczak z Rybek Rybnik wygrał jedną z dwóch rund indywidualnych mistrzostw Polski w miniżużlu w Rędzinach.

2020-08-17 22:45 Autor: ad, źródło: sportowefakty.wp.pl
Miniżużel: Dawid Piestrzyński z Rybek Rybnik mistrzem Polski
0

Główna Komisja Sportu Żużlowego anulowała 12. rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Tym samym najlepszym zawodnikiem w naszym kraju został Dawid Piestrzyński z Rybek Rybnik!

2019-09-13 21:59 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: MKMŻ Rybki Rybnik drużynowym mistrzem Polski!
1

Złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu zdobyli zawodnicy Rybek Rybnik.

2019-09-08 20:43 Autor: ad
Miniżużel: Rybki wygrały w Bydgoszczy. Teraz czas na Rybnik!
0

W miniony weekend miniżużlowcy Rybek Rybnik dominowali podczas zawodów w Bydgoszczy. Przed nimi finałowe ściganie na torze w Chwałowicach!

2019-09-02 21:53 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybki Rybnik dominowały w Częstochowie
0

W miniony weekend na torze w Częstochowie zostały rozegrane zawody miniżużlowe, w których dominowały Rybki Rybnik.

2019-08-26 16:30 Autor: ad
Miniżużel: Rybki Rybnik najlepsze w Wawrowie
0

W sobotę i niedzielę w Wawrowie zostały rozegrane kolejne mistrzowskie imprezy w miniżużlu. Weekend ponownie należał do zawodników Rybek Rybnik, którzy triumfowali w IX rundzie IMP i III rundzie DMP.

2019-08-18 21:00 Autor: ad
Miniżużel: Rybki Rybnik zdominowały Puchar Polski Par Klubowych
0

Miniżużlowcy Rybek Rybnik najlepsi w Pucharze Polski Par Klubowych w sezonie 2019!

2019-08-05 22:56 Autor: ad