Dawid Malina

Dawid Malina z Rybnika mistrzem Polski w biegu pod górę
0

Dawid Malina z TL ROW Rybnik został mistrzem Polski w biegu pod górę oraz wypełnił minimum kwalifikacyjne na czerwcowe mistrzostwa świata.

2023-04-27 18:00 Autor: ad
Dawid Malina z Rybnika wicemistrzem Polski w biegach górskich
0

Po sześciu dniach przerwy Dawid Malina z Rybnika zdobywa kolejny tytuł wicemistrza Polski w biegach górskich.

2022-08-09 16:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Drugie miejsce zawodnika ROW-u w Biegu na Śnieżnik
0

Dawid Malina w Alpejskich Mistrzostwach Polski w Biegu na Śnieżnik zajął drugie miejsce. Trasa miała średnio 10% nachylenia. Teraz czekają go zawody na jeszcze większej stromiźnie.

2022-08-01 20:30 Autor: wk, źródło: materiały prasowe
TL ROW Rybnik: Sebastian Strzelczak tuż za podium w biegu 6-godzinnym
0

W sobotę lekkoatleci TL ROW Rybnik wzięli udział w dwóch biegowych mistrzostwach Polski.

2022-04-27 18:44 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dawid Malina czwarty w przełajowych mistrzostwach Polski
0

W Tomaszowie Lubelskim odbyły się mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. W imprezie bardzo dobrze spisał się zawodnik Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik, Dawid Malina.

2021-11-29 18:00 Autor: Adam Doliba
TL ROW Rybnik z medalem mistrzostw Polski w biegu na 10 km
1

Drużyna TL ROW Rybnik wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski w biegu na 10 km.

2020-09-21 21:47 Autor: ad
TL ROW Rybnik: „samotność długodystansowca”
0

Lekkoatleci TL ROW Rybnik przez trudny czas pandemii koronawirusa nie zrezygnowali z indywidualnych zajęć i wytrwale trenują w terenie.

2020-04-25 13:00 Autor: ad
TL ROW Rybnik: Dawid Malina na podium mistrzostw Polski w Sobótce
0

Dawid Malina z TL ROW Rybnik zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w biegu górskim na krótkim dystansie.

2019-05-19 21:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Mateusz Mrówka - górnik z Radlina wygrywa Bieg Barbórkowy
15

Za nami 14. Bieg Barbórkowy. W zawodach wystartowało ponad 900 biegaczy. Wśród nich najlepszy okazał się Mateusz Mrówka – górnik z Radlina, który zdetronizował Dawida Malinę. Rybniczanin był drugi na mecie.

2018-12-02 14:01 Autor: bf
Uczestnicy XIV Biegu Barbórkowego liczą na wsparcie kibiców
2

W niedzielę 2 grudnia, punktualnie o godzinie 12:00, rozpocznie się ostatni bieg w 2018 roku organizowany przez rybnicki MOSiR. 14. Bieg Barbórkowy będzie zarazem zwieńczeniem II Biegowego Grand Prix Rybnika.

2018-11-26 19:46 Autor: jd, źródło: materiały prasowe