Daniel Stroinski

Daniel Stroiński z Rybnika wygrywa Runmageddon Sahara!
2

Dobre informacji z Runmageddon Sahara ciąg dalszy. Rybniczanin Daniel Stroiński po raz drugi z rzędu nie miał sobie równych. Wygrał wszystkie możliwe etapy biegów w klasyfikacji Open M.

2019-03-14 17:00 Autor: bf
Bieg 7 Szczytów: Rafał Góryński z Rybnika przebiegł 240 km i wygrał swoją kategorię
0

Rafał Góryński z Rybnika ma za sobą znakomity występ w Biegu 7 Szczytów 240 km. W Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich w Lądku-Zdroju wzięli również udział inni rybniczanie.

2018-07-23 10:09 Autor: Adam Doliba
Rybniczanie z RMF4RT OCR w Górskim Runmageddonie
0

Zawodnicy z Rybnika wzięli udział w pierwszym Górskim Runmageddonie. Biegacze z drużyny RMF4RT OCR zmierzyli się z dwoma kategoriami – Classic oraz Elite. Trudny górski teren, malowniczy krajobraz, zapierające dech w piersiach widoki, a także duży wycisk na śniegu, czyli to, co czekało na zawodników w Wierchomli Małej.

2018-03-27 19:35 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanin wygrał pierwszy w historii Runmageddon Sahara. Jerzy Dudek z piątym czasem
0

Jeden z najbardziej wymagających biegów ekstremalnych właśnie dobiegł końca. Rybniczanin Daniel Stroinski zajął pierwsze miejsce w formule Sahara 100 km. Po 3 dniach walki z piaskiem i ogromnym upałem, drużyna RMF 4RACING Team OCR wraca z kolejnym sukcesem. Piąte miejsce w formule Sahara 50 wywalczył Jerzy Dudek.

2018-03-12 22:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanie na starcie Runmageddon Sahara
4

Runmageddon Sahara to wieloetapowy ekstremalny bieg terenowy. Zawodnicy RMF4RT OCR znajdą się w grupie 50 biegaczy z całej Polski, by zmierzyć się z wielkim wyzwaniem, jakimi są pustynne trasy na terenie południowego Maroka. Czeka ich bardzo intensywny trzydniowy bieg.

2018-03-05 18:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanin z RMF 4RACING Team OCR przed Górskim Runmageddonem w Szczyrku
0

Już w najbliższy weekend (21-22 października) Szczyrk wypełnią pasjonaci biegów przeszkodowych. To właśnie tam, po raz pierwszy, odbędzie się Górski Runmageddon.

2017-10-20 17:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe