Daniel Feruga

11

Energetyk ROW wygrał z Arką Gdynia (wideo - zobacz bramki)

W 11. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Arką Gdynia 2:0.

2013-10-06 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Mariusz Muszalik
27

Energetyk ROW: jest pierwsze zwycięstwo! Najwięcej zimnej krwi zachował Muszalik (wideo)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem Łęczna 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył w 86. minucie Mariusz Muszalik.

2013-09-29 00:00 Autor: Adam Doliba
25

Energetyk ROW - Sandecja: dramaturgia niczym u Hitchcocka (wideo)

Piłkarze ROW-u prowadzili z Sandecją już 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3 po rzucie karnym w 90. minucie. W doliczanym czasie rybniczanie dwa razy trafili do bramki rywala, ale sędzia za każdym razem odgwizdał spalonego. – Mieliśmy dramaturgię niczym u Hitchcocka. Na szczęście z happy endem dla nas – powiedział trener Sandecji, Ryszard Kuźma.

2013-08-30 00:00 Autor: Adam Doliba
14

Energetyk ROW: specjaliści od remisów (wideo)

W piątym meczu w tym sezonie piłkarze ROW-u zanotowali piąty remis.

2013-08-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
8

Energetyk ROW: trzeci mecz i trzeci remis (wideo)

W 3. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował w Jaworznie z GKS-em Tychy 2:2.

2013-08-10 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
W meczu z GKS-em na pewno zabraknie Kamila Kosteckiego (na zdjęciu w opasce kapitana)
0

Energetyk ROW: z GKS-em bez „Kostka”

Przed piłkarzami ROW-u wyjazd do Jaworzna, gdzie swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa GKS Tychy.

2013-08-08 00:00 Autor: Adam Doliba
7

Piłkarze ROW-u zapowiadają otwartą i ofensywną grę

Po 30 latach przerwy piłkarze ROW-u znowu zagrają na zapleczu ekstraklasy. W ten weekend rusza kolejny sezon I ligi. W pierwszej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

2013-07-26 00:00 Autor: ww, ad
2

Banik - ROW: dobra pierwsza połowa. Będzie dalsza współpraca?

Rybniccy piłkarze przegrali w czeskich Markvartovicach z Banikiem Ostrawa 1:2.

2013-07-05 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW: D. Feruga wraca na Śląsk

Nowym piłkarzem Energetyka ROW Rybnik został pomocnik, Daniel Feruga.

2013-07-04 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
2

Energetyk ROW zmierzy się z Banikiem Ostrawa

– Mecz przeciwko drużynie ROW-u traktujemy bardzo poważnie – powiedział manager Banika Ostrawa, Tomasz Bernady.

2013-07-03 00:00 Autor: Jarosław Bem (stodolni.pl) – współorganizator meczu Banik vs. ROW