Damian Walczak

1

T. Kiendyś wygrał 7. Tour de Rybnik. „Kolarstwo staje się coraz bardziej popularne”

Zwycięzcą 7. edycji wyścigu kolarskiego Tour de Rybnik został Tomasz Kiendyś z CCC Polsat Polkowice.

2014-09-14 00:00 Autor: Adam Doliba
16

„Tour de Rybnik to świetna impreza”

W trzeciej edycji Tour de Rybnik wystartowało ponad stu zawodników z Polski i Czech, którzy rywalizowali w dwóch wyścigach: pierwszy w kategoriach Kobiet i Masters (6x5,2km), a drugi – główny, w kategoriach Junior, Orlik i Elita (10x5,2km).

2010-09-13 00:00 Autor: Adam Doliba
Paulina Hebisz - brązowa medalistka Mistrzostw Polski.
0

MTB: brązowy medal P. Hebisz

Paulina Hebisz z MTB Silesia Rybnik wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski w kolarskim maratonie MTB.

2010-08-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

MTB: wygrał wśród amatorów

Wiktor Gawłowicz z MTB Silesia Rybnik zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas zawodów w Domaniewicach.

2010-07-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mtb-silesia.pl
Rafał Hebisz w Wałbrzychu zajął 6. miejsce
0

MP MTB: pech Rafała Hebisza

W Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim bardzo blisko brązowego medalu był zawodnik MTB Silesia Rybnik, Rafał Hebisz.

2010-07-23 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
0

MTB Silesia: forma rośnie

Rybniccy Górale dają znać o sobie w całej Polsce. Tym razem brali udział w zawodach w Sieprawiu i Nałęczowie.

2010-07-11 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe