Boks

0

Boks: S. Konsek najlepszy w Myszkowie

Pięściarz RMKS-u Rybnik, Sebastian Konsek wygrał turniej bokserski „Czarne Diamenty”.

2013-06-17 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
2

Boks: bezkonkurencyjna trójka trenera Podgórnego

Podczas turnieju bokserskiego w Bytomiu podopieczni trenera Wojciecha Podgórnego zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

2013-05-30 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Boks: F. Szmid awansował w dobrym stylu

W eliminacjach do OOM pięściarz RMKS-u Rybnik – Fabian Szmid, wygrał wszystkie swoje walki.

2013-05-24 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Boks: D. Piwowar najlepszym kadetem turnieju

Damian Piwowar z RMKS-u Rybnik wygrał swoją kategorię wagową w turnieju bokserskim w Jaworznie.

2013-05-15 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Pięściarz RMKS-u mistrzem Polski

Karol Kostka z RMKS-u Rybnik został mistrzem Polski juniorów w boksie.

2013-04-19 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

WSB: pierwsza porażka Mazika

Rybniczanin Mateusz Mazik doznał pierwszej porażki w zawodach ligi World Series of Boxing. Z kolei jego kolega z RMKS-u, Sebastian Konsek, został mistrzem Śląska w wadze do 64 kg.

2013-03-26 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
3

Boks: RMKS ponownie w czołówce

W dniach 15-17 marca odbyły się Mistrzostwach Śląska Juniorów i Kadetów w boksie. Podczas zawodów w Gliwicach pięściarze RMKS-u Rybnik obronili tytuły mistrzowskie z poprzedniego roku zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

2013-03-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Boks: obronili pierwsze miejsce

W sobotę 2 marca w hali sportowej w Boguszowicach odbył się XIV Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u.

2013-03-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Turniej bokserski w Boguszowicach

Sekcja bokserska RMKS-u Rybnik zaprasza na XIV Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u.

2013-02-27 00:00 Autor: Adam Doliba
1

WSB: nie ma mocnych na Mazika

Rybniczanin Mateusz Mazik odniósł trzecie zwycięstwo w zawodowej lidze World Series of Boxing.

2013-02-14 00:00 Autor: Adam Doliba